Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most ez miért van? Mi ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez miért van? Mi ez a pálfordulás?

Figyelt kérdés

El kezdtem gyúrni néhány hónapja. Közben fizikai munkát végzek, szóval a kettő tökéletesen kiegészíti egymást. Míg nem edzettem addig a nők szarba se néztek. Több nőnél is próbálkoztam, de nem lett jó vége egyiknek sem. Az egyik lánynak sokáig udvaroltam, tapintatosan, nem nyomulósan. Aztán csúnyán megbántott egy ilyennel: "csicska fizikai munkással nem állok össze.....meg amúgy is, csúnya vagy, egyszerűen undorító..." Ezután gyúrni kezdtem, kerültem a nőket. Öszintén szólva rettegni kezdtem tőlük. És ami elég vicces, hogy miután átalakult a külsőm, ez a hölgy, aki ilyen csúnyán koptatott le, elkezdett felém közeledni. Viszont engem már nem érdekel. Vágattam egy jól álló frizurát, izmosabb lettem, jobban öltözködöm. Az utcán is megnéznek már a lányok, meg az irodai csajok is, ha lejönnek. Nem tudom már ezt a helyzetet kezelni... Szokatlan, hogy tetszhettek a nőknek... Valamint amióta edzek a libidóm erősödik.. Amúgy se volt kevés, de az elmúlt fél évben nagyon erős lett. A merevedésem is hosszabb ideig tart. Pedig azt hittem, hogy a sok sport, a túlóra meg a korán kelés egy kicsit szabályozza, csökkenti.


f\21


2018. júl. 29. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Kepet akarunk , te szivdogleszto izomallat! :)

N

2018. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Mintha nem tudnád. Ilyen világot élünk... Amíg nőként nem edzettem és nem lettem jó nő, addig a pasikat egy percig se érdekeltem, most meg le se lehet őket vakarni. Persze, fontos a külső, de kiábrándító, amikor valaki szerelmet vall úgy, hogy nem is ismer.
2018. júl. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Most mi a gond, hogy jobban nézel ki vagy, hogy több nőnek bejössz? :D

Meg aztán miért lepődsz ezen meg, általában a férfiak is a csinosabb nőket veszik észre és azoknál próbálkoznak.

2018. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Jé, hirtelen foglalkozol magaddal, ennek pozitív eredménye van, és ezt mások is észreveszik. Ez neked újdonság? Üdv az életben...

De megsúgom, ez nőkkel is így van, aki foglalkozik magával, és ettől jobban érzi magát a bőrében (egészségesebb életmód, sport...), és persze nem zárkózik be a négy fal közé, arra mások is jobban felfigyelnek.

2018. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
De figyelj, ha te is látod, most nézel ki jobban, akkor miért várod el egy nőtől, hogy a régi külsőd bejöjjön neki?
2018. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem csak kiábrándító neki, hogy miután az a bánat leundorítózta, utána meggondolta magát. Gusztustalanok az ilyen kis öntelt luvnyák.
2018. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Meggondolta magát? Szerintem ha a kérdező marad a régebbi életmódjánál, nem gondolta volna meg magát. És senkitől nem várható el, hogy olyannal legyen együtt, aki nem tetszik neki. A kérdező változott, előnyére, így pedig már tetszik annak, akinek az előnytelen külsővel nem tetszett. Mi ezen a nem érthető?

Nekem sem tetszenek a túlsúlyos férfiak, de némelyik egész jó pasi lenne, ha lefogyna és magára szedne némi izmot, de kövéren nem tetszik, kész. Bud Spencer is jó pasi volt, amíg sportolt, aztán abbahagyta a sportot, de az étkezési szokásait nem igazította a változáshoz, emiatt elhízott, más kérdés, hogy a feleségének így is bejött, meg hogy a filmes karakteréhez jó volt ez az alkat, de azért többeknek lehetett vonzó sportosabb korában, mint elhízottan.

2018. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem voltam elhízott csak sovány... Számomra pofátlanság, hogy így akar velem összejönni. Le undorítózott, a munkámat fikázta. Hát hadd ne várja már senki, hogy majd a nyakába ugrom. Amúgy most sem vagyok jóképű, szóval nem értem a dolgot.
2018. júl. 29. 12:59
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező, neked van ebben igazad. Egy dolog ha valaki nem jön be, oké. De leundorítózni, megalázni, aztán várni, hogy a nyakadba ugorjon, ritka gusztustalan jellemre vall.

Szóval akik azt a bánatot védik, hát ennyi eszük van.

2018. júl. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Nem voltam elhízott csak sovány..." - Tökmindegy, melyik végletbe tartoztál, változtál, előnyödre, tettél érte, és ez szimpatikussá tett. Ha leragadtál volna, akkor nem lettél volna szimpatikusabb. Csak azt látják rajtad, hogy képes vagy kimászni a katyvaszból, és tenni valamit azért, hogy neked jobb legyen, cselekszel, és nem leragadsz nyafogva (mint ahogy egyébként teszik nagyon sokan, és fogadjuk el őket olyannak, amilyenek, de a kisujjukat sem mozdítják, hogy változtassanak bármin).
2018. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!