Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok már egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok már egy lányt sem szeretni, mi ez a pálfordulás nálam?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok és még sosem volt barátnőm, egésze mostanáig sírn is tudtam rosszabb napjaimban, hogy miért nem találok egy lányt sem aki igazán tudna viszont szeretni, erre most meg amikor hirtelen egy csomó lány jelentkezik, hogy bejövök nekik, hirtelen már nem is akarok barátnőt, komoly kapcsolatot csak szexre vágyom.


Mi ez a változás, mitől lehet és más is tapasztalta már?



2012. ápr. 17. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Biztos front van Debrecenben és környékén.
2012. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első :D

Kérdező örülj neki most fogd meg valamelyiket, aztán többet ne is gyere az oldalra.

2012. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazán kedvesek és megértőek vagytok.


Én nem örülök ennek, van egy elméletem miért is van ez.


Legutóbb nagyon szerelmes voltam és randiztam is a lánnyal többször is, de ő nem viszonozta az érzéseimet és elhagyott másért.


Azóta megtörtem és már nem tudok szerelmes lenni egy lányba sem, hiába kedves vagy épp bejövök neki külsőre, belsőre egyaránt.


Régebben elég volt, ha láttam egy cuki, alacsony, vékony lányt és belészerettem, most meg max medugnám, nem tetszik ez a változás nekem.


Nem jó ez így. Mintha már nem látnám a lányok jellemében a szépet, amibe bele lehet szeretni. Elég sokat csalódtam lányokban, lehet ez is az oka?

2012. ápr. 17. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, biztos, de mi a f.szért agyalsz ennyit a dolgokon? két nap múlva pedig megint jössz, majd az oldalra sírni a hülyeségeiddel. Gyere össze valamelyik lánnyal, aztán cső. Nem csoda, hogy eddig nem volt senkid, ha folyton ennyit szennvedsz egy piti kis dolgon, szerencsétlen.
2012. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!