Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy egyedülálló anyukának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyedülálló anyukának akkor is nehéz párt találni ha egyébként jól néz ki?

Figyelt kérdés
Tegnap a villamoson láttam egy anyukát babakocsival két gyerekkel de nagyon jó alakja volt.Nem tudom hogy egyedülálló volt e nem beszélgettünk.Sokszor ránéztem,még kellemetlenül is éreztem magam hogy egy kisgyermekkel lévő anyukát így megnézek.Én ha kiderült volna hogy egyedülálló és bejöttem volna neki simán összejöttem volna vele
2018. júl. 30. 10:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Emberfüggő, de több elvált, majd új párral rendelkező nőt ismerek, mint olyat, akinek kitartott a házassága a gyerekek után is, úgyhogy szerintem annyira nem fura ez.
2018. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%
Van ilyen. Két kicsi gyerekem van, de nem okozna gondot párt találni
2018. júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
62%
2 gyerekkel ismerkedtem meg a jelenlegi gyermektelen párommal a neten. Igaz, mégcsak 3 hónapja vagyunk együtt, de a kisebbik így is őt hívja apának, mert többet foglalkozik vele, mint az apja.
2018. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az egyes hozzászóló elmondta a véleményem.
2018. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%
Nehezebb mint gyerektelenül. De nem nehéz. A férfiak már simán lenyelik ezt is, olyan nehéz értelmes nő találniuk.
2018. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Gyerekkel rendelkező anyukakat en is imádom. Főleg ha elhanyagolt.

Szeretem őket megvigasztalni.

Csak eddig keveshez volt szerencsém.

Pedig se csunya se szegény nem vagyok.

Na jo független se.:-)

2018. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Elsődlegesen nyilván nem olyan nővel szeretnék megismerkedni akinek gyereke van, de valószínűleg nincs ilyen szándéka az embereknek, hogy ők gyerekkel rendelékező anyukát keresnek :)


Az általában félig meddig véletlenül jön, hogy olyan nőt ismernek meg, pláne ha nem csak dugni akarnak vele.


De igen ismerek olyat aki kis gyermekkel talált társat magának, nem lehetetlen persze azért nem mindegy, hogy hogyan néz ki.


De olyan emberek is vannak akik már azt mondják, hogy mindegy nekik csak legyen egy nőjük.....


Ha úgy alakulna 1, Egy gyerek még nem lenne nekem sok, de 2 gyerek számomra már sok lenne ha a nőnek 2 gyereke lenne. Persze jobban szeretem ha azaz egy már nem pólyás baba, de ugyanakkor nem túl nagy már.

2018. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!