Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha lemegyek egy fesztiválra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lemegyek egy fesztiválra, hogy maradjak teljesen észrevehetetlen? Nem szeretnék összefutni egy bizonyos személlyel, de ő minden buliban ott van?

Figyelt kérdés
2018. júl. 31. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Minek mész oda, ha tudod, hogy ott lesz, de nem akarsz vele összefutni?
2018. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:

Már nem azért, de ha nem a 100 fős kistelepülésvagyokdefesztiválttartok fesztiválra mész, hanem egy nagyra. Ott pedig nem te leszel a fő r_banc/f_szagyerek, akkor eléggé kicsi a sansz arra, hogy összefuss azzal, akivel nem akarsz.


Egyébként pedig ki a sz_rt érdekel? Átnézel rajta és kész.

2018. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz be zsiráfnak! Nem leszel észrevétlen, de nem fog felismerni.
2018. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Nem veszel róla tudomást.

Nem bonyolult.

Én meg tettem tavaly. Ott volt, jót nevettem magamban, hogy milyen ügyesen tud irányt váltani, és annyi

2018. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert szeretnék menni, és nem akarom, hogy egy ilyen dolog bármiben is befolyásoljon. A másik dolog, hogy elég spec rétegzenéket szeretek, nekem egy koncert elég nagy élmény, készülök rá, várom, és hasonló az ízlésünk. Vagyis innentől kezdve egy fontos hobbi lenne kikapcsolva az életemből teljesen, ha mindig, minden alkalommal kerülnöm kéne a hasonló eseményeket. NAGYON nem szeretném látni az illetőt, nem vagyunk egymásra jó hatással. Laposkúszást hogy kell? Sajnos a baráti körünk is részben átfed, innentől kezdve mindenkit kerüljek?
2018. júl. 31. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:
3As pacsiiiiit!
2018. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most akkor szórakozni mész vagy bujkálni? Szerintem nézz át rajta és kész.
2018. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!