Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondoltok, hogy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok, hogy miért nem találtok párt magatoknak?

Figyelt kérdés

2018. aug. 3. 21:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazából olyan célom ebben az életben, amihez elengedhetetlen az ellenkező nem egy általam mégoly tisztelt és szeretett tagjának jelenléte, nincs. Hát akkor?


Nem vagyok szerelmes sem. Hát akkor?

2018. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem járok sehová. Ha nagy ritkán elmegyek valahová, akkor is a családdal vagy barátokkal megyek, rájuk figyelek, velük beszélgetek, nem idegenekkel ismerkedek.
2018. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Röviden? Hormonok, el lettem baszva kamaszkoromban ennyi, nem lettem igazi férfi, nincs elég tesztoszteronom, ez által önbizalmam, férfias megjelenésem, arcom. A stresszt se tudom kezelni valamilyen oknál fogva elvileg az is a hormonoktól függ, az állandó ideg pedig tönkretett agyilag is, leépültem szellemileg is, rátesz egy lapáttal a depresszió (szerotonin?) még, meg a gyűlölet. Totál 0 vagyok kívül, belül.
2018. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Talán már nem hiszek abban, hogy középkorúként is lehetek a korosztályomból valakinek érdekes. Nem vagyok csúnya, ajánlatokat kapok, de azzal teli a padlás, engem a kalandok nem érdekelnek. Akik próbálkoztak nálam, azok vagy házasok, vagy nem tetszenek, vagy nem hasonló a világlátásunk. Másrészt nem is teszek az ügy érdekében, a kis jelzéseken túl, én nem nyomulok senkire.
2018. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nagyon ronda vagyok, a belsőmben nincs semmi érdekes és nem is tudok kommunikálni a nőkkel. Az évek alatt ezek miatt meg egyre életuntabb lettem és leépültem. Tele vagyok haraggal, frusztrációval és halálvággyal.


Ha valaha volt is bennem bármi vonzó (amit erősen kétlek), már biztos elveszett belőlem.

29F

2018. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok bennem a belső bizonytalanság. Bár folyamatosan az önismeret kialaktására igyekszem, sokszor azt érzem csak egyre távolabb kerülök tőle. Nem tudom elfogadni magam, és nem is szeretem magam, így képtelen vagyok elviselni hosszú távon, ha valaki kimutatja, hogy szeret, mert igy folyton konfliktus alakul ki az énképpemmel.

Nem tudom pontosan, mit keresek egy társban.

Sosem éreztem azt még valaki mellett, hogy jólesően önmagam tudok lenni, kimutatni a személyiségem.

Borzasztóan rettegek a fájdalomtól, hogy esetleg elhagynak.

Szóval ezek a valódi indokok, ha egy távoli rokon kérdezi, akkor csak annyi, hogy lefoglal az egyetem, nincs időm. :)

2018. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 3.14159265357989 ***** válasza:
52%

Eddig még nem nagyon próbálkoztam, sokáig nem is érdekelt a dolog.

Amúgy meg sajnos nincs a környezetemben sok olyan ellenkezőnemű, aki intellektuális kihívást jelentene, sok ember untat, vagy nem elég érdekes a gondolkodása.

Emellett még a partnerkeresős kérdőívemmel sem készültem el, és amíg nincs meg az összes paraméter, addig kár is keresgélni. :D

20/L

2018. aug. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert enyhe szociális fóbiám van és egyébként meg lexarom az ismerkedést, jól elvagyok egymagam is. :) Egyébként se született még olyan nő, akivel kölcsönösen megfelelnénk egymásnak. :D Majd talán a következő életemben. :) F
2018. aug. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyon válogatós vagyok, karakteres az arcom, extrém vékony vagyok és nagyon kevesen értik meg a személyiségem. :)
2018. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Roviden: Mert nem kellek senkinek.

Hosszabban: En tokre megertem, hogy nem kellek senkinek, sajat magamon kivul nem is hibaztatok senkit emiatt. En se kellenek magamnak. Pl kulsoleg is csunya vagyok, tul vekony vagyok, nincs mellem, fogszabim van, rovid a hajam, es nem tokeletes a borom. Varoson belul lakom, megis messze, a legszelen. Mielott nem ismerem legalabb minimalisan a masikat, visszahuzodonak, felenknek tunok. Utana meg fura vagyok, hulyesegeket beszelek, es allandoan zavarba jovok, olyankor meg rohogok. Gyerekes vagyok, nem vagyok jo az agyban se. Tulsagosan szeretek egyedul lenni, nincs szuksegem senkire. Mondjuk ez olyan szempontbol jo, hogy tenyleg nem banom, ha egyedul halok meg.

2018. aug. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!