Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondta azt a férfi első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta azt a férfi első randi alatt hogy nem tudja mi történt volna ha nem engedtem volna hogy megcsókoljon?

Figyelt kérdés
2018. aug. 4. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Talán mert ez a felnőtt férfi nem akar úgy viselkedni, mint egy tizenéves, hogy jaj, az első randin nincs csók..stb, az oké. Ő már kinőtt az ilyen játszmákból.

A csók is egy lépcső a következő fokhoz, amit nem kell nagyon húzni.

Úgy volt vele, ha nincs első randin csók, akkor nincs is értelme folytatni, mert akkor nem is szeretnél tőle semmit.

2018. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lett volna csók, akkor nem akart volna folytatást. De én az ilyeneket nem tudom komolyan venni, nálam első randin egy kvázi idegennel még nincs csók.
2018. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nalam az ilyen azonnal elasta volna magat.
2018. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egyiknek az a baja, ha van csók első randin, hiszen milyen r..banc dobja így oda magát a férfinak, a másiknak meg az baj, ha nincs csók. Aki ilyesmire alapoz mindent, azt tapasztalataim szerint lehetetlen emberileg komolyan venni.

+ Ki is hangsúlyozta, hogy mennyire fontos, hogy engedtél neki, amivel biztosra ment, hogy legközelebb is engedni fogsz. Elvégre nem tudod, hogy mi történne, ha nem engednél neki, igaz? Lehet, hogy még a végén kiábrándulna, márpedig az szörnyű lenne...

2018. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? :)
2018. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!