Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet nem írnak vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet nem írnak vissza?

Figyelt kérdés
Tinderen van naponta több matchem, nem igazán írnak, szóval írtam pár srácnak, igyekeztem személyre szólot írni nekik. De nem válaszolnak.
2018. aug. 4. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jossz be nekik . Vagy csak szexpartnert keresnek és az irasod alapján (igyekszel személyre szólot irni) érzik hogy te komoly kapcsolatot szeretnél így inakbb nem írnak vissza
2018. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet előnytelenek a képeid. Baromi sokat számít. Az is lehet, hogy csúnya vagy(bocsi, de ez is nyilván opció).
2018. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ákos13 ***** válasza:
60%

Sok olyan ember van, aki csak húzogat mindenkit jobbra, hogy növelje a saját esélyeit, de meg se nézi igazán az adott személyt, akit jobbra húzott.

Aztán ha írsz neki, akkor megnéz jobban, és rájön, hogy nem jössz be neki igazán. Ez lehet a helyzet.

Ezzel nem mondom, hogy csúnya lennél, vagy ilyesmi, mindenkinek más az esete, biztos lesz olyan, akinek bejössz majd.

2018. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rám írsz én válaszolok neked :"D képzeld azt virtuálisan jobbra húztalak :D
2018. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, lehet, hogy nem nézték meg rendesen a profilom es ezért nem irnak. Köszi :)

Nyilván nem lehetek mindenki esete.

2018. aug. 4. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!