Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek azok a nők akikkel senki nem akar családot alapítani?

Figyelt kérdés
Főleg hogy sok tapintatlan ember még rá is kérdez rosszallóan, hogy te nem szeretnél gyereket? Sőt nekem legutóbb a háziorvosom jött elő ezzel a témával, hogy már benne vagyok a korban. Mit lehet erre válaszolni mégis? Ezek az emberek azt hiszik, hogy amelyik nő szeretne férjet, gyereket, annak csettintésre ott terem? Arra nem gondolnak, hogy nem azért nincs mert nem akarok, válogatós vagyok, a hercegre várok stb, hanem mert engem nem akar senki komolyan? Épp elég fájdalom az, amikor egy nő túl van már két 5 évnél hosszabb kapcsolaton, amikben csak hitegették, kihasználták, közben pedig egyre csak öregedett. Az az igazság, én az ilyen kérdéseket olyan sértőnek, megalázónak érzem, hogy már letudom azzal, hogy nem, nem akarok gyereket. Nem akarom, hogy sajnáljanak.
2018. aug. 4. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Keres spermadomort vagy felcsináltatja magát vagy előbb-utóbb beletörődik hogy nem lesz gyerek addig várt vele.
2018. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

Ugyanazt, amit a férfiak, akik ebben a cipőben járnak...


jah, nem, mégsem, mert egy nő egyedül is tud gyereket vállalni.

2018. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Átérzem... engem is sokat cseszegettek ezzel, aztán egy éve volt egy elég komoly szerelmi bánatom - azóta nem mondja senki, nem merik :-D

Szerintem is vérlázító ez a kérdezősködés, pláne ha olyanok mondják, akik nem közvetlen családtagok vagy nagyon jó barátok - ők meg, ha tényleg jól ismernek, akkor úgyse lennének ilyen tapintatlanok. Szóval ennyi.

2018. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%

Daniabol rendelnek spermat

Vagy kocsmaba osszefekszenek valakivel

Vagy oreglanykent halnak meg

Vagy belepnek a hitgyulibe es ferjhez adjak oket

2018. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

"Mit lehet erre válaszolni mégis?"


Közeli ismerősöknek: "Közöd?"

Távolabbi ismerősöknek: "Elárulná, kicsodám maga nekem, és hogy ehhez mégis mi köze van?"

A háziorvosomat pedig sürgősen lecserélném.

2018. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
69%
A világ a monotonizmus felé halad és ezért az emberek többsége is. Én férfiként pont azért nem akarok gyereket mert én még a Carpediam életérzés szerint élek. És nem is akarnám lekötni pont ezért magam.Na meg a gyereksirást is rühellem.Meg kinek van már annyi pénze hogy 1 gyereket fel neveljen.Ja igen és hát partner is kellene hozzá.
2018. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mit lehet erre válaszolni mégis?"


K....a takarodjál ki a magánéletemből b... meg !

2018. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 peca1000 ***** válasza:
35%
Spermadonor, felcsináltatod magad, összejössz egy olyan palival, akinek már van gyermeke, örökbefogadsz.
2018. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csapsz egy görbe estét és megszülöd,becsülettel felneveled az eredményét egyedül. Később lehet találsz párt akivel még lehet közös is,de ha nem az se gond így már.
2018. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!