Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hozzám miért nem illik senki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám miért nem illik senki?

Figyelt kérdés

Akárkivel ismerkedtem, jártam eddig, senkivel sem passzoltunk, mert annyira más mindenki, mint én. Egyetlen olyan emberrel sem találkozom, aki teljesen megértené a lelki világomat, maximum csak nagyjából, de általában még annyira sem.

Valahogy mindenkit olyan egyszerűnek találok magamhoz képest. Nem olyan értelemben, hogy butának, meg egyébként nekem sincsen 120-as iq-m, ez nem erről szól, hanem olyan, mintha a legtöbb embernek nem lenne semmiféle beszédtémája, nem érdekelné őket semmi az iváson meg a hülyéskedésen kívül (és egyébként ez a lányokra is igaz), olyan, mintha nem is lenne bennük legbelül semmi. Mármint, semmi érdekes.

És még csak azt sem lehet mondani, hogy mindig ugyanolyan típussal próbálkozom, mert ez sem igaz. Nagyon sokféle személyiségű sráccal randiztam már, de hiába tetszik mondjuk az illető, és vonzódom hozzá, ha egyszer nem működik.


Szerintetek létezik olyan, hogy lelkitárs, vagy érjem be valakivel, akivel még egész jól elvagyunk?


22N


2018. aug. 8. 14:07
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
44%

Nem feltétlen lehet rögtön egy hullámhosszra kerülni. Tehát lehet hogy hónapok szükségesek, olyan kapcsolat kiépítéséhez amire vágysz.


Lehet, hogy pont arra van szükséged hogy valaki kirángasson ebből a világból.

2018. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

"Nem feltétlen lehet rögtön egy hullámhosszra kerülni. Tehát lehet hogy hónapok szükségesek, olyan kapcsolat kiépítéséhez amire vágysz."


Azért arra már pár nap után rájön az ember, ha nincs közös téma, és akkor semmi értelme erőltetni.

2018. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

10: Semmilyen álomvilágot nem látok az írásomban, az viszont már érdekesebb, hogy ezek szerint neked semennyire nem fontos egy kapcsolatban az, hogy meg tudj osztani mindent a pároddal... Tisztában vagyok vele, hogy elég különc ember vagyok, de abban viszont nem hiszek, hogy nem létezik senki olyan, aki nagyon hasonló lenne, mint én.


11: Ismerek/ismertem olyanokat, akikkel meg volt az összhang, de még velük sem teljesen, mert 1-2 dologban nagyon különböztünk.

2018. aug. 8. 14:47
 14/37 anonim ***** válasza:
0%

Jol van jol van. Nem akartalak megbantani csak irtam na.


Mi volt az a 1-2 dolog?

2018. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
86%

Ebben az ördögi körben én is jártam régen. Olyat kerestem, aki megért, akit közel érezhetek magamhoz, de aztán rájöttem, hogy az elfogadással és a megértéssel bárkit közel érezhetek magamhoz, legyen akármilyen, legyen akármennyi hibája, és gondoljon akármit, mert végső soron mindnyájan egyformák vagyunk, még ha apró részleteinkben különbözünk is. Ugyanazok a dolgok hajtanak minket előre, ugyanarra a dolgokra van szükségünk, ugyanazt tapasztaljuk, és ugyanazon tapasztalatok alapján vonunk le hasonló, részleteiben mégis különböző következtetéseket. De a részletesség csak az apró különbözőség eredménye.

Régen én is azt hittem, hogy találni fogok olyat, aki képes lesz teljes mértékben megérteni, a legmélyebb részletekig, de rájöttem, hogy ilyet nem fogok találni, mivel ahhoz, hogy valaki teljes megértsen, át kell mennie ugyanazokon a dolgokon, amiken az életem folyamán én valaha átmentem. Így ezt elengedtem.

Ezután pedig rájöttem, hogy nincs is szükségem arra, hogy mások megértsenek. Nem lesz jobb semmivel. A szíve legmélyén úgyis mindenki megért, mert mint mondtam, végső soron egyformák vagyunk, csak részleteinkben különbözünk.

2018. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig engem is zavart, hogy komolytalan emberekkel ismerkedek, de sajnos az a baj, hogy amikor komolyakkal ismerkedem, akkor sem érzek senkit magamhoz illõnek. Tehát nem tudok másokat okolni, inkább a saját hozzáállásomat.


Valahogy rólad sem tudom elképzelni, hogy ne találkoztál volna egy komolyabb férfival és kivétel nélkül “mindenkit az ivás és hülyeség érdekel”. Ez olyan szöveg, akit gyakran hallok “special snowflake” típusú emberektõl, és egyáltalán nem hiteles, fõleg úgy, hogy ismerem a környezetet, amelyben élnek.............

2018. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

#4 vagyok. Esetleg olyanokkal próbálkozz, akivel jól elbeszélgetsz.

32/f

2018. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
89%

"mert annyira más mindenki, mint én."


Te is annyira más vagy, mint mindenki más mindenki máshoz képest, tehát kicsit sem vagy más, mégis teljesen.


:)


" Egyetlen olyan emberrel sem találkozom, aki teljesen megértené a lelki világomat, maximum csak nagyjából, de általában még annyira sem."


Mert senkinek nem az a dolga, hogy a te lelkivilágodat megértse, de mindenkinek kötelessége, hogy megértse a sajátját.


"...olyan, mintha a legtöbb embernek nem lenne semmiféle beszédtémája, nem érdekelné őket semmi az iváson meg a hülyéskedésen kívül (és egyébként ez a lányokra is igaz), olyan, mintha nem is lenne bennük legbelül semmi. Mármint, semmi érdekes."


Az érdeklődési kör egy szubjektív dolog.


"Szerintetek létezik olyan, hogy lelkitárs, vagy érjem be valakivel, akivel még egész jól elvagyunk?"


Létezhet, hisz az egy olyan személy, akivel működik a kapcsolódás és kölcsönös elégedettségérzéshez, megértéshez vezet, viszont az biztos az írásod alapján, hogy te nem vagy kész a fogadására, ahhoz még nagyon sokat kell fejlődnöd.



"

Minden párkapcsolat egy "tükör".Megmutatja a nehézségeinket, fejlődni valóinkat, gyarlóságainkat, gyengeségeinket.Ez egy teljesen általános jelenség, egy kapcsolaton belül mindenki szembesül önmagával, minden kapcsolat lehetőség arra, hogy meglássuk önmagunk egész lényét.Feszültségekre is szükség van, ha nincs feszültség, akkor nincs fejlődési potenciál, és ellaposodik a kapcsolat."

2018. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%

De en is ezt irtam mint ti, csak kicsit nyersebben. En mindig 0%-ot kapok. Amikor ugyanazt irja mindenki!!!


Eskuszom, legkozelebb beperelem azt, aki lemer pontozni engemet://///

2018. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, te klónt keresel, vagy párt? Olyat soha nem fogsz találni aki mindenben pont ugyanolyan, mint te. Jó esetben olyat, akivel sokban hasonlítotok és el tudjátok fogadni egymás különbségeit. Én sem értem meg, mit halandzsázik a mérnökinfós barátom c# nyelven, meg ő sem, hogy én miért imádok annyira regényeket olvasni, de elfogadjuk egymást év évek óta tök jó együtt.

23/N

2018. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!