Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 éves vagyok és szűz, az jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves vagyok és szűz, az jó megoldás lehet ha fiatalabbnak mondom magam a lányok előtt?

Figyelt kérdés
18-20 éves lányokra szeretnék hajtani. Hogy véletlenül se akarjanak gyereket ha összejövünk. Mivel fiatalabbnak nézek ki azért az beválhat ha 20 évesnek mondom magamat. És akkor még lehet elnézik hogy szűz vagyok. 26F szűz

2018. aug. 9. 18:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azon kellene aggódnod, hogy rájönnek hogy mennyire ostoba vagy.
2018. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Valóban az vagyok, fiatalabb koromban elpazaroltam az időt mindig itthon voltam gepeztem meg ilyenek meg sem próbáltam csajozni. De most mar mindenáron csajt akarok nem érdekel mi fog történni most mar nyomulni fogok a lányokra.
2018. aug. 9. 21:29
 23/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Épeszű ember nem nézi el. Èn is simàn dobnék pasit ha hazudik. Nem azon van a hangsúly feltétlen, hogy 20 vagy 26 éves, hanem azon, hogy ha hazudik/ azzal kezd egy kapcsolatot, akkor megbízni nem lehet benne, bàrmikor bàrmiről hazudhat ha azt tartja épp kényelmesnek. Mert ilyen jellem. Nekem speciel nem kéne ilyen pasi, és egy normàlis nőnek sem.
2018. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
93%
19 vagyok, hazudta már egy 29 éves pasi magát 22-nek nekem. Azzal a lendülettel hajtottam el, ne hidd, hogy ez annyira megbocsátható.
2018. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
91%
Lapátra tennélek :D
2018. aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
90%
Valahogy megértem, miért kerül téged minden csaj jó messzire :D
2018. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nekem se derült ki, hogy szűz voltam, azóta se. Ha kérdezte volna, azt mondtam bocsi csak rég csináltam. Ez nem olyan, hogy kiderül csak úgy.


F28

2019. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!