Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen már fel kell adnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen már fel kell adnom azt a reményemet, hogy a barátnőm, akivel véglegesen megállapodnék, szűz legyen, mikor egymásba szeretünk?

Figyelt kérdés

Mindezt úgy, azért szűz, mert bár szép, de önakaratából ezt választotta. Nem kizáró ok, de nem akarom elengedni még ezt a jövőmből. Tudom azt is, hogy igazságtalan elvárás úgy, hogy én nem adom ugyezt visszafelé, de nem azért, mert ne lett volna szándékom, hanem mert így alakult.

Engedjem el, vagy még vagyok olyan fiatal, hogy ne mondjak le róla?


2018. aug. 9. 19:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon nehéz ilyet találni. A kis 16 évesek gondolom már nem pálya, idősebb korban inkább a vallásos lányoknál próbálkozhatsz be, de ott mondjuk egy ideig el is fog tartani mire szexre kerül a sor.
2018. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%

Nem fogsz találni korodbeli szűz lányt. Hacsak nem nagyon vallásos lányok között keresgélsz.

De miért is gond ha nem szűz?

2018. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
76%

Mit tudnál neki nyújtani, ha ő képes volt "rád" ennyit várni?


Ez sem épp elhanyagolható...

2018. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
68%

"nem azért, mert ne lett volna szándékom, hanem mert így alakult" - Jah hát ez így szokott lenni, mész az utcán és véletlen beleesel egy nő lyukába.


Azok a nők akik szépek és 25 körül szűzek jellemzően fejben nem okésak vagy mélyen vallásosak. Egyikkel se jó ötlet kezdeni.

2018. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

ma 19:46

Érzelmeket és stabilitást.


ma 19:47

Bunkóság nélkül nem megy? Nyilván tartósan terveztem, de nem így alakult, rossz volt a döntés, és visszacsinálni nem tudom.

2018. aug. 9. 19:57
 6/32 anonim ***** válasza:
81%
Megerőszakoltak?
2018. aug. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%

Ja, és szerinted ha összejössz egy szűzzel, az örökké tart? Akkor meg te leszel neki a "nem jött össze".


Ez tök hülyeség.

2018. aug. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 próbálokkedveslenni ***** válasza:
82%

#5 - Tehát veled megtörténhet, hogy komolyan tervezel valakivel, aztán mégsem jön össze, de a nő az legyen jövendőmondó és tudja, hogy ki lesz a végső állomás?


Tényleg azt várod, hogy pl 9 év alatt (16-25 év közötti időszak) ne legyen 1 olyan kapcsolata se, amit nem hisz komolynak? Beszarás.


Igazából azt kívánom neked, hogy találj egy 21 éves ilyen nőt. Ő pedig várjon 4 évet addig, amíg eljegyezheted. Várja meg a maradék 1 évet, hogy meglegyen a házasság. Utána még várjon újabb 10 évet (hogy kiderüljön tényleg működik-e a házasság) és na majd akkor lefeküdhettek.

2018. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
77%

És úgy fogod kezdeni a randit, hogy bocsi te szűz vagy? Nem azért, de nem fogja egyből elmondani a lány... Vagy tök jól összeillesz valakivel és azért nem folytatod a randizást, mert kiderült,hogy nem szűz?

Amúgy van egy pár barátnőm aki szűz, úgy hogy simán találhatsz 25 évesen mondjuk egy 20-21 éves lányt csak sajnos nincs az arcukra írva...

2018. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

ma 19:58


ma 20:01


Nem mondtam, hogy 25 évesnek kellene lennie. 21 évesen például miért volna annyira lehetetlen ez? 16 éves kortól már eredendően el kell kezdődnie az afelé vezető útnak, hogy megtörténjen?

Hasonlóan szépeket kívánok neked én is - így, ismeretlenül, hiszen mit számít, ki van a képernyő túloldalán, ugye.

Nem tudom, miért ilyen frusztrált, megkeseredett, dühös, befordult itt a válaszolók látványosan nagy része.

2018. aug. 9. 20:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!