Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miből lehet kiszűrni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet kiszűrni, hogy egy férfi ismerkedni jön oda hozzám egy szórakozóhelyen, és nem azért, hogy megfektessen?

Figyelt kérdés
Egyáltalán vannak még olyanok, akik komoly kapcsolat szándékával menne oda valakihez egy szórakozóhelyen?

2018. aug. 9. 20:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon ritka, hogy valaki tényleg ismerkedni akarjon szórakozóhelyen és pasi. Én se találkoztam még ilyennel :-/

Pedig én is bízok mindig a dologban - mert máshol nem tudok ismerkedni, a netben meg nem hiszek/bízok, de valóban, rá kellett jönnöm, hogy hiába, mert a általában a pasi másnap keresni sem keres, ha megmutatom neki a buliban a facémat vagy netán megkapja a számom.

De azért még reménykedem :-D

Próbálkozz, aki bejön, ne utasítsd el, hátha.. ;-)


N29

2018. aug. 11. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát elég elkeserítőek a válaszok.

Utolsó: örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen ilyen helyzetben. :D

Nem tudom, hol máshol lehetne ismerkedni. Nem járok sehova, bulizni is ritkán.

2018. aug. 11. 14:07
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát, kedves kérdező, az biztos, hogy nem vagy ezzel egyedül.

Sajnos ötletem sincs. :-/

Járjunk nyitott szemmel, aztán hátha sikerül O:)

2018. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én olyat nem ismerek szórakozó helyen hogy komoly szándékai lennének. :-D

Vannak harminc-negyvenes pasik akik a tizenéves lányokat lesik, akkor vannak a pedofilbuuzik akik tini kisfiúkat néznek, akkor vannak a drog és prosti kerítő urak stb.

Nem akarok hülyeséget, sajnos tényleg így van.

2018. aug. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!