Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki férfi hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki férfi hogy lehet ápoltabbnak lenni, ha már zuhanyoztál, hajat mostál, fodrásznál voltál, borotválkoztál, illatosítottad magad, körmöt vágtál, a ruhádat rendbe raktad?

Figyelt kérdés
2018. aug. 11. 01:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
39%

Érdekes, hogy az ápoltság ilyen kézfejet igényel, pedig a férfiak többsége azért kétkezi melót végez (nitró, cement, víz), ami nem épp babapopsis kezet eredményez (bár nem tudom ki dolgozott valaha ilyennel, mennyire ismeritek ezt), tehát ápolt férfi akarsz lenni? Ne dolgozz...

Járj kondiba (mert meló után amikor 4 kor kelek, és haza érek 6-ra, akkor még ha utána bevágnék 1 óra edzést, akkor itthon már nem látnám el a ház körüli melóimat, tehát jól megjelennék, de egy trehány akárki lennék...

Jah keressek 6 kilót, hogy legyen pénzem bejárónőre, ne betonozzak, nehogy kirepedjen a kezem. :D


Vicces...


Amúgy meg a bolyhos ruha nem ápolatlanság, mert ha megfigyelitek, a hipster irány is a hajléktalanokat megalázó ruhákból áll, csak a kritikus része a dolognak, hogy MINDIG van rajtad valami, ami új!

Ami a kontrasztot megadja, hogy "bár csövinek nézek ki, de apple watch-on nézem az időt".

Vagy egy új cipő, vagy egy szuper menő sapi, vagy egy fazonra nyírt szakáll felső rész, stb...


Önmagában a bolyhosság sem probléma, ha mellé van kompenzáló látványod...


A lecsúszott gatya is olyan, hogy általában úgy néznél ki, mintha beszrtál volna, de ha repper vagy, máris menő a totyorgásod...


Az eladás kérdése az egész, és jól megmutatkozik, hogy senkit nem érdekel, hogy milyen oknál fogva leszel "ápolatlan" megjelenésű, a lényeg, hogy ha nem egy baba fenekével azonos a kezed puhasága, akkor ápolatlan vagy.

Vagy csak melós.


Életemben először most van olyan melóhelyem, ahova végre a legszebb ingeimet vehetem fel, mert eddig csak melós cuccokba jártam. Eddig ápolatlan voltam akkor? :D


ASD

2018. aug. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
A luxusöltönyön kívül van bármi más ruhadararab, ami szuper menő? Mutass már ahogy te fogalmaztad szuper menő sapikat! Attól, hogy kérges a kezed a sok munkától, attól még lehet rá valami krém, ami felpuhítja. Meg ha mondjuk estig dolgozol, attól még tudsz hétköznap 1 órát, meg hétvégén 1-1 órát edzeni, nem?
2018. aug. 12. 08:58
 23/27 A kérdező kommentje:
Hát ha bő a gatya rajtad attól még nem vagy ápolatlan ha tökéletesen passzol a hip-hop szerelésedhez. Ha borotválatlan vagy, és van egy enyhe borostád akkor sem, az még be is jön a csajoknak.
2018. aug. 12. 09:04
 24/27 anonim ***** válasza:
45%

Ha nem tudod mi a BP sapi, és a hipszter kötött sapka, akkor nincs miről beszélni, nem linkelgetek neked...


A luxusöltönyt nem tudom kinek címezted, ilyenről nem beszéltem, lehet félre értelek ennél a résznél.


Ha dolgoztál nitróval, akkor tudod, hogy a kiszáradt bőr hámlik, és kb kenheted akármivel, száraz marad a kezed. (zsíroldó), tehát a hámos réteget kb fél óráig szednéd le minden nap meló után, majd kb 2 hét múlva nem lenne a kezeden bőr, ha minden hámot lekapargatnál.

És akkor még a takarítás (autószerelés, restaurálás) során felgyülemlett koszról nem is beszéltem. Napi 8 óra munka után, még 1 órát elpötsölni az "ápolt kézzel" lehetetlen.

Egyetlen egy embert ismerek, aki gumikesztyűben szerel, de a nitrót/benzint az se bírja, tehát vagy spéci kesztyűt vesz fel, vagy más szakmát keresel (de ez ugye nem ez a téma).


Ha valóban felfogod az edző tanácsod, akkor rájöhetsz, hogy aki fizikai melót végez (nem izomcsoportra célirányosan) hétköznap, az nem fog meló után még "mell napot tartani". Ez a vicc kategória lenne. :)

És ki nyírja le a füvet otthon?

Vagy ki fúr fel a falra egy festményt?

(nem sorolom a ház körüli munkákat, amire nem hívunk minden egyes alkalommal szakembert, mert nincs az a pénztárca ami bírná)

És csak rakd sorba a koszos melókat, majd mond meg, hogy mikor kezelné a melós a kezét:

Felkel tiszta kézzel, majd ~8-tól melózik, délbe egy "felületes kézmosás", kaja, majd meló végén 6 kor kb egy alapos, minimum fél óra, majd hazamegy níveás kézzel előveszi a fűnyírót, (a fűnyírót takarítva rakjuk el, a szerszámápolás a hosszú élettartam titka), tehát koszos leszel megint, ismét egy 10 perces kefélés, majd ha bemész a házba, észre veszed, hogy már majdnem este van. A napod 45-60 perce kézmosással telt el, hogy "megfelelj az ápolt kezűek rendjének"?


Mit dolgoztál már életedben kérdező?

Ahhoz képest tudok majd példát írni, hogy lásd miről beszélek.

2018. aug. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Lehet nem jól fogalmaztam, de pont azt írtam, amit te.

Ha van körítés a letolt gatyának, akkor repper leszel, amúgy meg ápolatlan lecsúszott gatyás.

A kérdés mindig az, hogy milyen csomagolás részeként van bolyhos ruhád, letolt gatyád, térdig felhúzott zoknid, borostád, stb...

2018. aug. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, talán orvoshoz, bőrgyógyászhoz menés is az ápoltság része. Lehet tanít valamit, hogy hogyan tudod gyorsan ápolni a kezed. Mások is vannak aki fizikai munkát végeznek és még utána mennek kondiba, ők hogy csinálják, vagy akkor ott a hétvége, nem? Meg minek laksz nagy kertesházban ha munkásember vagy?
2018. aug. 12. 09:34
 27/27 anonim ***** válasza:
nocomment
2018. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!