Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő tényleg ennyire nem akar ismerkedni?

Figyelt kérdés

Mindig jön egy mâsik pasi, aztân az ismerkedésnek szó nélkül annyi. Vagy nem is tesz bele az ismerkedésbe, max panaszkodik, hogy minden pasi rossz, vagy unatkozik. Én meg ha fejre állok, akkor sem rúgok labdába, mert totál nem érdeklem. Vagy a listâjân egy dologban nem egyezem, és lelép emiatt. Nem lehetsz őszinte, vagy nem lehetnem érzéseid, mindig ennek az oltogatós majomnak kell lenni, mert ha netán érzéseket mutatsz, akkor is lelép.


Annyira nem lehet ismerkedni, mert időpazarlásnak érzem, nem is érdeklem, meg jön egy másik pasi. Nincs is önbizalmam, csak rossz tapasztalatom van ismerkedésben. Próbáltam neten, appon, utcán, ismerősi körben, ezer éve semmi.

27f


2018. aug. 11. 22:17
1 2
 1/18 Lazy Lover ***** válasza:
78%
de akarnak de nem veled..
2018. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Ki cseszte a csőrödet ennyire fel?:D
2018. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy lesz, aki itt nekiáll majd cáfolni, de szerintem általában azok az emberek sikeresek a nőkkel való ismerkedésben, akiket általában véve érdekelnek az emberek, meg az őt körülvevő világ, és nem pesszimisták, továbbá nem tudja egy másik pesszimista ember elrontani a kedvüket, mert lepereg róluk a másik rosszkedve. És ehhez nem kell szupermennek lenni.
2018. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Mármint veled ismerkedni... igen, ahogy a tapasztalatod is mutatja,veled valamiért nem akarnak.
2018. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem gondolnám, hogy veled van a gond. Komoly realitása van annak, amit írsz, viszont azt ne felejtsd el, ha keserű vagy, mint a pirula, azt km-ről kiszimatolják és stornoznak..
2018. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Csak most van rossz kedvem ahogy leirtam.

Nyilvan ismerkedesnel nem ilyen vagyok. Ne a par mondat alapjan iteljetek el.

2018. aug. 11. 22:26
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem olvastam el, de 90%-ban azt érzem, hogy nekem nincs már türelmem randikhoz meg ismerkedésekhez. Pedig nincs hosszú múltam. Csak sosem éreztem azt, hogy ez az a szerelem, ami kell és elment a kedvem az egésztől. Majd jön, ha jön. Én nem erőlködöm.
2018. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
32%

A nők kizárólag az első pillantásra legeslegjobb férfiakkal akarnak ismerkedni. Te nem tartozol közéjük, mint úgy általában a férfiak minimum 95%-a.

Ha nem vagy barna szemű, barna hajú, napbarnított, izmos-vállas-harcedzett adonisz, akkor kezdj el manipulatív módszerekkel ismerkedni. Egyébként is vevők a nők az őket érintő érzelmi viharokra; két mondatból próbálj a lelkükbe mászni, színleld, hogy félmondatból kiismerted őket, utána meg még ők éreznék sértve magukat, hogy nem szophattak le. Nem hiszed, de kajak így van!

2018. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
Ugyan így van a pasikkal is. Nem akarnak ismerkedni nőkkel, akik iránt nem érdeklődnek. Ilyen nőnek is időpazarlás pasikkal ismerkedni, tehát nem csak a férfiak problémája.
2018. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
Miért pazaroljanak energiát az ismerkedésre, ha egyszer hatalmas a kereslet (férfiak) és ehhez képest kicsi a kínálat (nők). Ha érted állnának sorban a nők, te is félvállról vennéd az ismerkedést, hagynád hogy erőlködjenek érted.
2018. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!