Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magának való férfinak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magának való férfinak milyen kapcsolat való?

Figyelt kérdés

Nem voltam még nővel, de már nagyon szeretnék. Jelenleg nem állok készen komoly kapcsolatra és ezért alkalmiznék inkább. Csak nem találok alkalmit sajna.

Csak hát mivel nem tudok ismerkedni sanszos, hogy egyedül fogok maradni. Komoly kapcsolatra talán lenne esélyem, de azt nem szeretnék még egyenlőre. Vagy nekem már csak a magány jut? Prosti kizárva, attól nem fogok tudni ismerkedni. Mégiscsak meg kellene erőltetnem magam, de nem megy, mert gátlásos vagyok és csendes. A nők meg nem fogják megvárni míg feloldódjak. Viszont vágyom a testiségre a nőkkel. Vagy inkább adjam fel?

28/F



2018. aug. 13. 17:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%

Ennyi idősen először is önmagaddal kellene dűlőre jutnod. Ki vagy te, mik a vágyaid, céljaid a jövőre nézve.


Komoly kapcsolatra lenne esélyed, de azt nem szeretnél, viszont félsz, hogy neked már csak a magány jut?

Akkor csak dugni szeretnél, vagy mi is lenne a lényeg?

2018. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
van valami szeretőkeresős oldal, szerintem ott próbálkozz.
2018. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%

viszony.hu

Az egyik ismerősöm ott talált magának szeretőt. Próbáld meg te is.

2018. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Hosszú távú célként szerepelne a komoly kapcsolat, de jelenleg nem tudom elképzelni, csak olyan kapcsit ami nem jár kötöttséggel. (alkalmi, szexkapcsolat, barátság extrával, laza)

Próbálkoztam ahol csak lehet, szexkeresőn is de semmi, viszont a viszony.hu-t megnézem hátha.

2018. aug. 13. 18:19
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Kézfogás.
2018. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
5%
Nekem sem kéne komoly kapcsolat. Semmi értelme. Majd ha lesz kifizetett saját putri és saját verda, amikre nem kell havi 150 kilót törleszteni, akkor esetleg. Amíg albiban lakva meg nem teremtek magamnak egy alap egzisztenciát, addig komoly kapcsolat felejtős.
2018. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%
Szexrobot. Már nem sokáig kell rá várnod.
2018. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
16%
Magány vagy prosti, mert egyetlen nőnek sem kell tapasztalatlan férfi.
2018. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
Abszolut monogámia, azaz magával kapcsolódjon. :D F
2018. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
Komoly kapcsolat nem kell, egyejszakáshoz nyámnyila vagy, ráadásul tapasztalatlan is, prostihoz nem akarsz menni, akkor mégis mit szeretnél, csodát? Nőj fel...
2018. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!