Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magának való férfinak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magának való férfinak milyen kapcsolat való?

Figyelt kérdés

Nem voltam még nővel, de már nagyon szeretnék. Jelenleg nem állok készen komoly kapcsolatra és ezért alkalmiznék inkább. Csak nem találok alkalmit sajna.

Csak hát mivel nem tudok ismerkedni sanszos, hogy egyedül fogok maradni. Komoly kapcsolatra talán lenne esélyem, de azt nem szeretnék még egyenlőre. Vagy nekem már csak a magány jut? Prosti kizárva, attól nem fogok tudni ismerkedni. Mégiscsak meg kellene erőltetnem magam, de nem megy, mert gátlásos vagyok és csendes. A nők meg nem fogják megvárni míg feloldódjak. Viszont vágyom a testiségre a nőkkel. Vagy inkább adjam fel?

28/F



2018. aug. 13. 17:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
66%
semmilyen
2018. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Lazaság, poénok, aztán finom bókok. Ez lenne egy ismerkedés dinamikája, bármi is a célod. Szerintem az lehet a legnagyobb baj, hogy nem mered magad felvállalni.
2019. jan. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Ha magadnak valo vagy add fel. Kinek kell egy maganak valo ferfi? Menj terapiara, valtozz meg, majd beszélhetünk. Addig nem lehet segiteni rajtad
2019. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
60%
Nah, azóta megbeszélted magaddal ezt a problémát, ha igen, akkor mire jutottál!? :)
2019. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
36%

A kérdezőtől 10 évvel vagyok idősebb, ugyanebben a helyzetben.

Szerintem erre a kérdésre nem lehet normális választ adni. Ugyan hogyan is lehetne, ha tapasztalat híján gőzöm sincsen arról, hogy valójában mit szeretnék. Keressük a válaszokat, de ez olyan dolog, amihez tapasztalat kellene, az meg nekünk nincsen sajnos. E nélkül meg válasz sincs, mi magunk sem tudjuk rá. De mi, ilyen emberek mégis kérdezünk, mert legbelül mégis reménykedünk valamiféle csodában, meg azért is írunk ki kérdéseket és hozzászólásokat ide, mert már nem bírjuk elviselni a sanyarú helyzetünket. Ez egy kegyetlen ördögi kör, és véleményem szerint nem is tudja senki más, aki nem szenved ebben. De az ember valamennyire meg is szokja a magányt a sok év alatt. Magány alatt a nők és barátok hiányát értem.


Értem én, írják sokan, hogy meg kéne változni. Hát eddig mi is eljutottunk, és gondolja bárki is, hogy ha meg tudnánk tenni, akkor nem változtunk volna meg réges rég?

Én mindig is ilyen voltam, ameddig vissza tudok emlékezni az életemre. Ezek a dolgok nagyon mélyen bele vannak kódolva az emberbe.

És az élet már csak ilyen, hogy minél kevésbé teljesül az embernek valamilyen vágya, annál jobban vágyik rá. Pedig az lenne az igazságos dolog az élettől, hogy ha már ilyen reménytelen helyzetben van valaki, akkor ne is vágyjon rá.

De sajnos az élet az nem ilyen. Az élet az sajnos nagyon szereti azt látni, hogy az emberek szenvednek.


Nekem például marhára, kegyetlenül meg tudnak tetszeni a lányok, nők már első ránézésre is. Ki merem jelenteni, hogy akik nekem eddig igazán tetszettek, azok soha senkinek nem tetszettek jobban, és nem is fognak jobban tetszeni senkinek, legalábbis kinézetre. Megismerni sajnos nem tudtam őket.

Nem tudom, miféle sors vagy karma ez a magunkfajta embereknek, talán rossz bolygóra születtünk.

2019. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem kisebb célok kitűzésével szépen lehet haladni, van idő, manapság mindenki csúszik jó sokat (én is).

Pl ilyesmi videókkal:


https://www.youtube.com/watch?v=8UtYEfHRmno


Egyébként lett bármi kis változás?

2019. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

Utalom a maganakvalo onzo embereket.

Miert nem valtoztatsz inkabb hogy ne legyel magadnakvaló mint ahogy fennebb irtad.

2019. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
2019. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!