Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, spontán kezdeményezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, spontán kezdeményezne a pasi, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok, nincs sok lehetőségem. Társkeresőzöm, de az botrány. Normálisan ismerkednék, azt ott nem lehet. Ismerősi körre meg várni, hogy majd bemutat valakinek...nem volt soha példa rá. A hobbijaim meg pasisak. Inni meg nagyon ritkán iszom, meg akik az esetem, nem oda járnak.


Akarok egy normális kapcsolatot, nekem kell lépnem, és sokszor van az, hogy boltban, utcán látok elsőre egy aranyos lányt, akivel beszélgetnék, megismerném. De cikinek érzem, bár lehet örülne, nem tudom. Szeretnék ismerkedni, de kb ez az egy normális módom lenne rá.


Lányok, hogyan reagálnátok, ha nem álmaitok pasija , de egy normális srác lépne oda, spontán helyzetben?


(Normális válaszokat szeretnék, nem azért kérdeztem, hogy jaj a pasik, meg jaj a csajok stb. )


2018. aug. 14. 11:00
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.

Úgy látszik, teljesen mindegy, mit mondok. Pedig megbeszéltem már egy barátnőmmel is, hogy milyen jó lenne, ha valami kedves srác leszólítana az utcán, és egyetértett. De tök mindegy, mert nem hisztek nekem. :)

A szépsés szubjektív. Nem plázacicára gondolok szépség alatt, de egy körömfestés, havi egyszeri szoli télen, és az, hogy genetikaliag vékony vagyok, nálam nem számít ebbe bele. A telefonját meg mindenki használja.. Álszentség. :) (Mondjuk én utcán nem használom, ha ezt érted alatta.)

Borsod és Heves megyéről van szó egyébként.

2018. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
73%
#3 Mit jössz állandóan a padödő klónokkal, amikor korábban te magad írtál róla, hogy 140 kg vagy? Ha vékony vagy átlagos nőt akarsz, akkor tegyél azért, hogy te is jobban nézz ki, és akarjanak veled ismerkedni. A hisztizést pedig befejezhetnéd, mert unalmas már, hogy az összes kérdés alá ugyanazt írod. Keress fel egy pszichológust!
2018. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
0%

#11


Jó kérdés, hogy a "szépség szubjetív" kategóiába beleférnék-e. Sajnos nem vagyok róla meggyőzödve, még sosem mondta senki, hogy neki tetszenék, még az exeim sem. Így nehéz magabiztosnak lenni, főleg úgy, hogy sok ronda dolog van az arcomon, pl. vékony szemek amik miatt mindenki azt hiszi, hogy hunyorgom, pedig nem, alapból ilyen. De mégis sokan kigúnyolnak miatta, nekiállnak utánozni... Ez nagyon fájdalmasan érint. Nem vicces és nagyon kellemetlen. Még a "második exem" is eljátszotta ezt mikor találkoztunk.


És a legrosszabb, hogy sosem lesz "szép nagy szemem" ami szép lenne, hanem marad ez... És ha erre gondolok úgy érzem jobb lenne meghalni, mert max. elfogadhatnak, de sosem fognak vonzódni hozzám, mindegy a diéta meg a fogyás meg az edzések.


Szörnyen bánt ez, nem tudom honnan örököltem én ilyen szart, a rokonaimnak normális szeme van, egyedül nekem nincs. Áh...


És így lehetnék én kedves (a többség annak tart akivel szemben nem szorongok, mert azok utálnak emiatt, mert félreértik és gonosznak tartanak), lehetek udvarias, tisztességes, van műveltségem, tanulok itthon, dolgozom a nem túl jó munkahelyen, a kollégáim nagyrésze haver (és majdnem mind nő - naná, hogy mindnek hozzám képest szép barátja van), mert mindez hiábavaló így.


Növekszik a szociális szorongásom, alig merek emberek közt lenni, mert zavar, hogy kigúnyolhatnak, vagy csak magukban gondolják, hogy "nézd a szerencsétlent"...

2018. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:

#12


Már jóval kevesebb (és a cél is elérhető), igaz ezért meg is dolgozom, de néha nagyot botlok mikor minden kilátástalannak tűnik. Úgy érzem akkor se fognak kedvelni... És ez zavaró, bántó érzés.

2018. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Akkor menjel el pszichologushoz
2018. aug. 14. 12:03
 16/50 anonim ***** válasza:
#13 Te nem a szemed miatt nem találsz párt, hanem a felfogásod miatt. A mindennapjaiddá vált ez a probléma, ami nem normális. Tényleg keresned kellene egy pszichológust, lehetőleg alternatívat (vagy ha “rendeset” keresel, akkor se szedjél szorongásoldót, ha írna).
2018. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:

Egyebkent meg pont ezert akarok utcan is akar. Mindegy , csak ne tarskereso. Mert nem tudhatod kinek mi jon be, es ott atjon a hanglejtes, szemelyiseg, kemia esetleg. En pl vekony pasas vagyok (nem szukfarmeres kis mitugrasz az izompoloval), de teljesen jol erzem magam, es erdekes, voltak baratnoim es nem vagyok szuz sem. Szoval van, akinek ez tetszik, vagy a szemyisegem, vagy barmi. Meg az utcan azert hetkoznapibb, mint amikor kilo sminkkel, meg kioltozve lemegy valaki bulikazni. Latod mondjuk smink nelkul, kocos hajjal...ahogy a baratnodet latnad, es nem egy jol beallitott profilkep


Meg gondolom neked sem tetszik minden lany.

2018. aug. 14. 12:08
 18/50 anonim ***** válasza:

#16


Ilyen "gyógyszereket" semmiképp nem szednék, szerintem az automatikus belépő lenne a függőségek világába, amire több mint hajlamos vagyok, kell az önuralom, hogy minden ilyesmitől távol tartsam magam, még azoktól is amiket sosem próbáltam... Nem egyszerű, mert csak egy dolog fog így mindig hiányozni és az a boldogság. Azt nem tudom elérni.


Szerencsére alig eszem mióta még magányosabb vagyok, mint eddig, csak azért eszem mert kell és akkor is húst meg zöldségeket leginkább. Csak így tényleg nem tudom hol keressem a boldogságot, menekültem már evésbe, koffeinbe, cukorba... Mindegy volt, csak a boldogság illúzióját adja.


De most nem szokhatok vissza egyikre sem. Amúgy minden rendben velem amíg nem kell emberek közé menni, akkor végem. Általában fele társaságtól szorongok, a boldog emberektől irígység és frusztráció fog el... A roncsoktól meg az, hogy "én is olyan vagyok mint ők, csak még csapkodok a felszínen... de hol a part?"

2018. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:

13. Azt hiszed csak te vagy igy? Egyetlen szegeny ferfi a foldon? Orakig tudnek meselni baratom, hogy mindent kiprobaltam mar sot, egy ideig utaltam az osszes not. A tarskereso oldalakon a legcsunyabb, leg igenytelenebb lanyok is siman lepattintanak. Engem is b...k mar at, szegyenitettek meg, huztak le penzzel, hasznaltak ki stb. Azt hittem csak en vagyok a rossz, olvastam, fejlodtem stb. Aztan rajottem, nem en vagyok a sz..r, csak mindenki mast akar. De meguntam a picsogast, mert tudom, hogy biztos van olyan, akinek tetszem. Nekem is van nagyon magas, jokepu, laza haverom, akit siman beoltanak es lepattintanak a lanyok, pedig az a srac csaladot is akarna.

De ismerek taplo buszvezetot, aki iszik es verekszik (nadszal gyerek), es a nok keresik fel ot es szabalyosan nyalnak neki.


atvertek engem is, MINT MINDEN EMBERT!!!


Szerinted hany lany van, aki mondjuk fel, vagy inkabb otthon ul, mert nincs onbizalma? Es egy egyszeru pasasva vagyik, akivel ellehet? Es hany nagykepu p..csa, aki amugy iszonyu ronda es egy konyvet nem olvasott el soha, formatlan, es csak magarol tud beszelni, de korbeugralja minden fazon? Kit erdekel?


De ugy vagyok vele, tudom mit szeretnek, mit keresek, mit tudok adni. Ezert nem sertodom mar meg, ha gusztustalanul es ismeretlenul (pl tarskereso) koptatnak. Mert nem is ismer, nekem meg zart, itelkezo, bunko baratno nem kell. Utcan is azert ismerkednek, mert probalok tenni a dolgokert, hiaba vagyok majdnem ket meter, soha nem szolitott le no emiatt sem...soha! Semmiert sem. Lehet megneztek mar, vagy tetszettem mittudomen. Pedig latod, itt is van lany, aki nyitott lenne a megszolitasra. Szoval ki tudja. Csak jobb lehet a netes tarskeresoknel, vagy az "ismerosi koromben pont akadt egy szingli csaj" ami meg baromi ritka.


Jo lenne, ha a tovabbi hozzaszolasok a kerdeshez kapcsolodnanak.

2018. aug. 14. 12:24
 20/50 A kérdező kommentje:

Utoljara , aztan tiltok.

Nekem is van haverom, aki siman...mondom siman tudna kapcsolatot. De picsog, kifogasokat gyart es nyavog. Jaaaj fel, meg jaaaj csunyalanyok, jaaaaj csunya stb. Meg nyavog nekem ha lat egy aranyos lanyt az utcan.


A srac olyan dolgokat csinal, hobbijai vannak, amikkel siman lehet baratnoje. De inkabb nyavog es huzza a dolgokat. De folyamatosan picsog.

A buszvezeto ismerosmnek tudod mi a hobbija? A pialas meg ejszaka maszkalas. Es vannak noi. De ezek alkalmi nok. Akik csak az adott pillanatot akartak, nem hosszu tavot.

En inkabb tetszem csak par csajnak, de az engem akarjon hosszu tavon. Ne pedig egy hamis pillanatot.

2018. aug. 14. 12:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!