Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legjobb fiú barátom megcsóko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb fiú barátom megcsókolt! Miért tehette?

Figyelt kérdés

Tehát már 15 éves korunk óta a legjobb barátom,most 20 évesek vagyunk mindketten.Neki több barátnője is volt már,én is ismerkedtem fiúkkal sose láttam volna,hogy féltékeny lenne bárkire is.Arcpuszi,ölelés,másik

dicsérése persze történt az évek alatt.Na de szombat este bulit tartottunk a barátnőmnél,én 1 óra után meguntam,bezárkóztam a barátnőm szobájába.Utánam jött a fiú barátom,hogy mi bajom van egész este húztam a szám stb.Na én elkezdtem hisztizni,végül sírni,mert minden bajom volt,ő közbe persze vigasztalni próbált,mondta ne sírjak és valahogy ahogy ránèztem és úgy egymás szemébe néztünk egyszer csak megcsókolt.Visszacsókoltam,de egy barátnőm ránk nyitott,és utána még bejött két fiú is és kiment velük.Azóta nem beszéltünk,nem megyek oda ahol tudom,hogy ő ott van.Fogalmam sincs miért tette,tetszeni nem tetszek neki,a helyzetet meg szerintem nem akarta kihasználni,mert akkor máskor is megtehette volna.

Nektek mi a véleményetek?


2018. aug. 15. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

"tetszeni nem tetszek neki"


Ez valószínűleg ebben a formában nem igaz. Aki nem tetszik azt nem szokás csókolgatni.

2018. aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nah vajon miért, nyilván undorodik tőled, azért... 😑😑😑
2018. aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Fontos kérdés: te mit szeretnél?

Valószìnűleg tetszel neki

2018. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ha tetszenék is neki,akkor valaki hogy tudja ennyire titkolni?
2018. aug. 15. 19:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nyitnak rátok akkor most túl lennétek az első szexeteken egymással...
2018. aug. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5/5 Nem hinném
2018. aug. 15. 19:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Alkoholos befolyásoltság alatt álltatok-e a tett elkövetésekor? Ez részben megmagyarázhatja a gátlások feloldódását. Amúgy lehet, hogy pont azért titkolta, mert barátok vagytok, és félt, hogy vége lesz a barátságotoknak, ha ő többet szeretne, vagy úgy gondolta, hogy te nem akarnál többet. Üljetek le megbeszélni, mert ha kerülitek egymást, annak semmi értelme sincs. Ha neked jólesett a csók, és többet szeretnél, akkor mondd el neki, lehet, hogy most ő is éppen azon agyal, hogyan tovább, és hogy ezzel elrontott-e bármit is. Nyilván nehéz feladat, de beszéljétek meg, ami történt, és hogy hogyan tervezitek a folytatást. Ilyenkor persze mindkét emberen nagy a nyomás, ilyenkor szokott jönni a visszakozás, hogy "én nem úgy gondoltam", "ez nem az volt, amire gondolsz, csak barátok vagyunk", de mindkettőtöknek őszintének kell maradnotok. Beszélnetek kell, máskülönben örökké ott lesz, hogy mi lett volna, ha elmondjátok az érzéseiteket.
2018. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2018. aug. 15. 20:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy közömbös számára. Hogy miért nem mozdult még rád, szerintem is azért, mert úgy vélte mint én a barátnőmmel nem akaratam elrontani a barátságunkat azzal, hogy többet akarunk egymástól. Ma már egy párt alkotunk, de megmaradtunk legjobb barátnak is :)
2018. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező. Amennyiben érzel bármit a srác iránt, szeretnél vele összejöni.. nos ez esetben ne álljon közzétek az, hogy barátok vagytok. Hidd el, hogy sokkal jobb lesz vele a kapcsolatod (ha összejöttök), mert már ismeritek egymást, megbíztok egymásban.. ne félj attól, hogy ezzel tönkre van téve a barátságotok.. mert nincs :) a barátsagokból tudnak születni a legszebb párkapcsolatok hiszen a két fél egy húron pendül, kiegészítik egymást... mindenképp adj magatoknak egy esélyt. A kérdésed pedig nagyon buta, na mit gondolsz miért csókolt meg? :P beszélj vele, nyugodtan keresheted te, nehogy aztán azt érezze, hogy azért nem keresed mert tönkre tette a barátságotokat a csók.. beszélj vele bátran, nyíltan, őszintén. Felnőtt nő módjára. És ha vannak érzéseid felé.. mutasd ki őket :)


Sok sikert kívánok és ha összejöttök, remélem nagyon jó párt fogtok alkotni :)

2018. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!