Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, őszinte lehet az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, őszinte lehet az, hogy a nagy távolság miatt nem kezdtek komoly kapcsolatba? (másik ország) 25N

Figyelt kérdés
Egy elég realista férfiről van szó, és elmondása szerint kedvel jobban, mint egy barátot, 3x találkoztunk eddig, egyszer 4 órára, utána 1 hétre, aztán 12 órára. Több mint fél éve ismerem és tartjuk a kapcsolatot. Viszont azt mondta nem tud nekem mindig ott lenni, és elég figyelmet szentelni így ezért meg sem akarja próbálni a távkapcsolatot. Viszont elengedni sem tud...
2018. aug. 15. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván már dugtatok is akkor...lehet alapja. Beleélné magát, aztán meg koppanna, mert valljuk be, egy távkapcsolat nem túl gyümölcsöző tud lenni szociális, emocionális, anyagi értelemben sem. Ugyanakkor tény szokott lenni, hogy a kis szerelmet megöli, a nagyot még inkább lángra lobbantja. Utóbbi esetnél könnyebben áthidalható a fizikai, érzelmi, anyagi nehézség. Nem tudni, nálatok hogy áll a szénája a dolognak.
2018. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért fél év után már eléggé ismernie kéne ahhoz, hogy akarjon-e veled lenni vagy sem. Ő nem akar, elvan úgy, hogy csak néha dugtok.
2018. aug. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve nem lehet komoly a kapcsolat, ha nagy a távolság. Tudom, tudom, a szomszéd Giziék 5 évig távkapcsolatban voltak, majd összeházasodtak, most pedig már a második gyereküket várják, de nekem a távkapcsolat nem tudna működni.
2018. aug. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet valodi indok. Ha tudod, hogy a masik AZ, akkor csinalod, es mindent megteszel erte, hogy mukodjon (szinten mas orszagos tavkapcsolat).
2018. aug. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Ez így van, volt egy nagy szerelmem 2000 km-re tőlem és votl, hogy 2 hónapig nem láttam, de csak egyre jobban őt akartam.
2018. aug. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!