Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az a nőknél, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a nőknél, hogyha rákérdeznek, hogy szeretik-e a kigyúrt pasikat, azt felelik, hogy "igen, de csak nézni"? Tényleg így van?

Figyelt kérdés

Általában azt mondják, hogy szép a kidolgozott test a sajtreszelő hassal, poszteren jól mutat, esztétikus, de párnak nem kéne ilyen férfi. Pont, mint a zsiráf esete :D


Tényleg tévhit lenne, hogy a kigyúrt pasi az álomférfi a nőknek? Sok férfi ezek szerint csak üres frázisként pufogtatja, hogy minden nőnek ilyen kell, közben meg koránt sincs így? A nők tudat alatt taszító tulajdonságokat társítanak az ilyen pasikhoz(öntelt, többet lenne a fürdőben, mint ők, folyton edzeni járna, nem lenne ideje a barátnőjére, stb.), de a külső iránti vonzódás azért megvan? Hogy van ez a nőknél?



2018. aug. 16. 11:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
70%

"Tehát aki elmondja tapasztalatait és van önbizalma az öntelt."


Nem.A baj az, ahogyan leírod a tapasztalataidat, és ahogyan nyilatkozol másokról, akik neked nem tetszenek.Ebből a stílusból jön le az önteltséged.


86%-os.Nem kell szeretni a pufikat, kövéreket, vonzónak sem kell őket találni.Csak simán békén hagyni, és azokkal foglalkozni, akik neked vonzóak.Sokkal egyszerűbb lenne a világ, ha mindenki azzal foglalkozna, ami az ő számára megfelelő.A nem megfelelőket pedig nyugodtan hagyja.

Nekem a kondis, kigyúrt férfiak mellett a vékonyak sem vonzóak.Ennek ellenére nem szidom őket emiatt, egyszerűen nem foglalkozok velük, és nem is bántom szavakkal egyiket sem.Ha nekem ez megy, akkor nektek miért nem?Nekem nem lesz jobb az életem, napom attól, ha mindenhol undorító stílusban nyomom a degradálást azokról az emberekről, akik egyáltalán nem vonzanak.

Kicsit hajaz az ovis viselkedésre, amit itt sokan művelnek.Ebből nem lehet soha kinőni már?

2018. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
És ezennel ki is veszem a figyelt kérdésekből ezt a kérdést is.Már nagyon unom, hogy csak a fitneszmániásokról szól az élet.Ők az ISTEN, a tökély, a legigényesebb fajta csak, a többi másféle ember meg a sz.ar.
2018. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
20%

Ezt most a lepontozgatós hölgyeknek címzem. Az edzésre és gyúrásra ne verje magát senki, ne nézzen le másokat, mert ti nem szeretitek ezt az életmódot, lusták vagytok minden nap eljárni edzeni stb. Aki pedig ezt csinálja, az egy öntelt, bunkó, buta barom.

Viszont ti szívfájdalom nélkül sértegethettek "ronda" férfiakat, akik nem tehetnek arról, hogy milyen arcszerkezettel rendelkeznek. (Ellenben a testalkat nagyrészt személyes döntés kérdése). Mivel ti nem vagytok rondák, nyugodtan lenézhetitek, degradálhatjátok őket.

De más ne tegye ezt, aki keményem megdolgozott a sikerért, nem csak kapott egy szép fejet az élettől.

Az érzelmi intelligenciátok nektek nulla.

2018. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
46%

Nem baj,ha nem figyeled,azért lereagálom.


Mert a vélt vagy valós sérelmeidet nem másokon kell leverni.


Egyik hozzászólasomban sem degradáltam semmilyen szinten azokat,akik nem edzenek stb. Azt írtam le kétszer egymás után,hogy mindenki olyan párt válasszon,aki neki megfelelő. Mert az ízlésünm nem ugyanaz.


Valamint leírtam azt is,hogy az altalánosítás nagy hiba és kikérem a magam nevében,hogy lebunkózz meg lebutázz stb,mert nem ismerjük egymást. Mi az,hogy nektek kéne abbahagyni stb stb? Mit tudsz te rólam,hogy rendreutasítasz olyan dolgok miatt,ami meg sem történt?


Nagyon sajnálom,hogy rosszak a tapasztalataid. Bunkó emberek mindig voltak,vannak és lesznek. Nem tudsz mást tenni,mint nem foglalkozni velük. Én sem fogom telesírni a kispárnámat,mert az ízlésem neked nem tetszik. Tégy így te is.

2018. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
20%
22es persze, hogy unod, mivel nem vagy formás, feszes nő és sérti a kis egódat. De gondolom szépnek tartod magad, így a rondákat sértegetheted úton-útfélen, az téged nem érint.
2018. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
21%
Nem kell hinni az oldalra írogató nőknek. Kb. 3 és fél éve edzek. Nem komolyan, hanem amolyan komótosan, éppen amennyi jólesik. Szépen ki is vállasodtam. Micsoda meglepetés, azóta minimum beszélgetést is kezdeményeznek nem ritkán, amit előtte soha nem tapasztaltam. Vond le a konzekvenciát.
2018. aug. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon is tetszenek a kigyúrt férfiak, DE(!) egyrészt, én is gyúrok nő létemre és mivel mást is sportolok, nekem a szemem hozzászokott az izmosabb fizikumhoz. Nekem teljesen más a mércém, nem is csak azt nézem, mekkora az izma, hanem az izomtapadást, az arányokat is nézem. Szerintem az átlag ilyenekkel nem foglalkozik egyáltalán.

Másrészt a barátnőim pl. egyenesen irtóznak sok olyan testépítőtől, akiknek én csodálom a fizikumát, és olyan férfiakra mondják, hogy tetszik nekik, ami meg nekem "túl kicsi". Szóval ez teljesen egyéni, de én pl. nem az átlagot képviselem, ezzel tisztában vagyok.


Tapasztalatom szerint az átlag nő a moderáltan izmos férfiakat szereti.

2018. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
43%
Csak annak nem jönnek be a kigyúrt pasik, akik még sosem szexeltek kigyúrt pasival. :)
2018. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!