Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 éves srác vagyok és Mensa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves srác vagyok és Mensa tag. Ez úgy érzem, elhatárol az emberektől, mert ami engem érdekel és szórakoztat az a lányokat nem. Még egy kellemes beszélgetés sem sikerül túl sűrűn. Van tanácsotok?

Figyelt kérdés
Válaszaitokat előre is köszönöm :)
2018. aug. 16. 17:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
IQ <> EQ ;)
2018. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 AchromaticSmarties ***** válasza:
87%
Gondolom az iq-klubban is vannak nők, illetve ismerkedhetsz olyan helyeken, amik egybevágnak az érdeklődési köreiddel.
2018. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
15%
Mensa tag? Az mi valami beteg szekta? Vagy menstruacios tag?
2018. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem, hogy a Mensa-tagságod akadályozza meg, hogy kapcsolatot alakíts ki nőkkel. Inkább a személyiségedben lehet az akadály.
2018. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Ismerek én is Mensa tagot. Rendkívül szórakoztató, bulis csaj és abszolút el tud beszélgetni számunkra szórakoztató dolgokról is és ő maga is tud szórakozni velünk földi halandókkal is.
2018. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Próbálkozz más fajokkal! A delfinek és a polipok is intelligensek, már csak meg kell tanulnod kommunikálnod velük. Egy Mensa tagnak, aki olyan intelligens, mint te, igazán nem lehetetlen e feladat.


Ha mégis a Homo sapiens nőnemű egyedei érdekelnek, akkor az EQ-dat volna hasznos fejleszteni, illetve egy asszertív kommunikációs tréning se ártana.

2018. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
Balanyi Bibiána, a most már nemzetközi MENSA elnöke is nő. Csak úgy megjegyezném.
2018. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%
#1-es, valami referencia, ami ezt alátámasztja? Vagy ezt csak úgy hasból írtad?
2018. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Bocsánat, Balanyi Bibiánával kapcsolatban úgy értettem, hogy a 90-es években ő a magyarországi MENSA elnöke volt, most meg már a világszervezeté.
2018. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
Akkor már csak az érzelmi intelligenciádat kéne felfejlesztened nulláról legalább 50-re, és te leszel a világ legtökéletesebb férfija.
2018. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!