Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti osszejonnetek egy gyogyszerfuggo, munkanelkuli, csunya, ronda, depresszios, egzisztencia es baratok nelkuli, pesszimista, eletcel nelkuli, szuloknel lako, szeretethianyos, de nem kapcsolatfuggo 26 eves lannyal?

Figyelt kérdés
Szeretnem ha odairnatok azt, hogy hany evesek vagytok. A kerdesem fiukhoz szol.

2018. aug. 16. 19:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi rémálom vagy, pont rád vártam.
2018. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Hű, azért ez egy verhetetlen kombó. :D


A gyógyszerfüggés mondjuk egy nagyon komoly dolog, nem tudom, mennyire érdemes ezzel játszani. Tudnék ezzel együtt élni ettől függetlenül.


A munkanélküliség (és ezzel együtt az egzisztencianélküliség) más tészta. Szóval oké, tény ami tény, én sem szeretek dolgozni, viszont enni kell valamiből. Eltartani pedig két személyt leszek hajlandó: ha lesz, akkor a gyerekemet, illetve az anyámat. A legkevésbé sem érdekelne, mit dolgozol, mennyit keresel, de az otthoni semmittevést nem tolerálnám, max amíg két munka közt vagy. A szülőknél lakás nem gond ebben a korban, úgy 32-35 éves kor körül kezd szerintem kínossá válni a téma.


Csúnya, ronda - ez most mit jelent? Valami genetikai hiba van a háttérben, nagyon kövér vagy, igénytelenségből fakad a rondaságod (szőr, rossz vagy nemlétező első fogak, stb.), vagy csak önértékelési gondokkal küzdesz? A kérdésed alapján elképzelhető az utolsó is.


A depresszió nem kizáró ok. Egy nagyon súlyos lelki betegség, amit egyébként a szeretethiány is simán okozhat, tünetei pedig a pesszimizmus és az életcélok teljes hiánya. Nem zavar. A barátok hiánya nekem pont hogy előny lenne. :D


Szóval ezek közül a munkanélküliség az abszolút kizáró tényező, illetve a külső. Már persze nem mindegy, hogy milyen jellegű, mint írtam. Üdv: egy depressziós, szülőknél lakó, félresiklott karrierű, ronda, örökszűz 25 éves férfi. :D


...éééés mielőtt elküldtem a választ, elolvastam a többit is. Ha hamarabb tudom, hogy kamu kérdés, nem pocsékoltam volna egy másodpercet sem az életemből rá.

2018. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
nem értem, hog a csaj miért akarna bárkivel összejönni...
2018. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam, de nem láttam, hogy egy srác írta ki este 18 órakor ugyanezt a kérdést. Nem tudom, mi a célod vele, de még ide is kiírta, hogy ő tette fel a kérdést. Na mindegy, nem ez a lényeg, amit írni akarok.

Egészen tegnapig azt hittem (nő vagyok), hogy minden fiatal lány szép, vagy legalább is van benne valami, ami széppé teszi.

Tegnap láttam egy lányt, aki úgy konkrétan tényleg annyira csúnya volt szegény, de egója viszont akkora, hogy csak néztem jó nagyokat.

Nálad sincs veszve semmi! Ha elméleti a kérdésed, ha nem. (Merthogy totál leutánoztad a kérdezőt, csak nőben, így egyértelmű.) Szóval ne csüggedj, mindig van új a Nap alatt.

2018. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Ja, egyébként itt a kérdése, ő kezdte előbb. Nem értem, mi értelme volt totál leutánoznod:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Lel pont hozzám illik. Ugyan ilyen vagyok csak srác

21/f

2018. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Össze. Szeretném megtudni, hogy mi okozta nála mindezeket és javítani az életminőségén, mert ilyen kis mártír vagyok.


26F

2018. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Már csak egy kis AIDS meg Ebola kéne és akkor tökéletes(en sz..r) lennél 😊
2018. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Nem, mert gyógyszerfüggő, csúnya, ronda, depressziós.
2018. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

még akkor sem, ha eltúlozza a rondaságát. ilyen depresszióssal tuti nem, mert mérgező lenne. tegye először rendbe magát. van épp elég negatív ember, semmi szükségem egy energiavámpírra.

30F

2018. aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!