Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék megismerni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerni egy lányt? Már kezdek félni, hogy sosem lesz barátnőm.21F

Figyelt kérdés

Hol tudnék lányokkal ismerkedni? Nem járok szórakozó helyekre, mert nem az én világom. Neten próbálkozom, de semmi:(

És már kezdek félni, hogy mivan ha sosem találok senkit:/ Mert már 21 éves vagyok, és a legtöbb embernek volt már ennyi idős korában valaki. Meg nagyon vágynék egy barátnőre akit szerethetek, meg mehetnék vele ide-oda. Meg persze később családot is szeretnék.

Az a két legnagyobb bajom a párkeresésbe szerintem, hogy visszahúzódó személyiségű vagyok, és nem tudok könnyen ismerkedni. Meg sokan azt mondják, meg én is látom magamon, hogy kevesebbnek nézek ki mint amennyi vagyok:/


2018. aug. 18. 19:53
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ha valakivel elkezdek beszélgetni, és olyan téma van ami érdekel akkor tudok beszélgetni. De az elkezdés a nehéz.
2018. aug. 18. 20:58
 12/23 anonim ***** válasza:
Esetleg érdemes lenne megtanulni a másikra is figyelni (testbeszéd, mimika, beszédhang), nem pusztán csak a szavaira.
2018. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Szerintem az nagyobb gáz, hogy nincsenek barátaid. A helyedben inkább ezen kezdenék el dolgozni.

Ismerkedni, meg jól érezni magunkat nem csak szórakozóhelyen lehet. Rengeteg program van még ezen kívül is: koncert, kiállítás, kirándulás, felolvasóest, házibuli, sport, egyetemi programok, bármilyen hobbi. Az a baj valószínűleg, hogy nagyon unalmasan éled az életedet. Ideje valami célt találni!

A beszélgetést meg lehet gyakorolni. Határozd el, hogy minden nap kezdeményezel egy beszélgetést egy idegennel (férfi, nő, idős, fiatal, boltos, tökmindegy), még ha csak annyira is, hogy megkérdezed: mennyi az idő?

2018. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Mint ha csak magamag olvasnám.Nem járok bulizni,egyetlen barátom sincs,Facebookon próbálok dumálni csajokkkal de egyből letiltanak
2018. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"Facebookon próbálok dumálni csajokkkal"


Lefordítva: facebookon zaklatsz csajokat. Ugyanis az egy közösségi oldal, nem társkereső.

2018. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha baráti kapcsolatokat sem tudtál/tudsz létesíteni, akkor kb esélyed sincs a lányoknál. Keress valami hobbit, ismerkedj és szerezz először haverokat/barátokat. Utána a csajozás is jobban fog menni.
2018. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
#15 - Egy kávézó sem társkereső mégis lehet ott is ismerkedni.
2018. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Igen, és ha ott zaklatsz olyanokat, akik csak kávézni jöttek, megérdemelten dobnak ki onnan is.
2018. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Hát csesszék meg,nekem jogom van arra hogy barátaim legyenek!

Ha másokkal kedvesek tudnak lenni és tudnak velük beszélgetni,akkor velem miért nem??

2018. aug. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nincs olyan sem, hogy baráthoz való jog, mint ahogyan szexhez való jog sincs. Továbbá, ha valaki egyáltalán semmilyen kapcsolatot nem akar veled, akkor ezt a jogát nem írhatod felül semmilyen címen. Csak hogy tudd, őt ebben - hogy ha úgy akarja, hagyják békén - a törvény is támogatja.
2018. aug. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!