Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk! (Lányok) Ti összejönnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! (Lányok) Ti összejönnétek egy energiavámpir lánnyal? Csak beszél beszél beszél és beszél. Ha én mondok valamit meghallgatja, de semmi reakció rá. Folytatja a saját történetét.

Figyelt kérdés

Pl reggel is írt, hogy milyen sz***ul aludt, meg, hogy fáj a lába. Stb.

Én mesélek meghallgatja, de semmi....pl ha azzal jönnek, hogy skizofrén vagyok és éjjelente darálom az emberi fejeket, meghallgatná aztán folytatná a saját történetét. Nem hagy szóhoz jutni. Meg ilyenek.


Már több mint egy éve nem volt barátnőm, és nem tudom mit tegyek, eddig csak telefonon beszéltünk, de kb 999,999999999 százalékban ő beszélt.


Szerintetek megéri a személyes találkozás egy ilyen lánnyal?


Kérlek a korotokat írjátok oda és, hogy milyen neműek vagytok.


2018. aug. 19. 11:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd a pi**ába az ilyen szófosókat.
2018. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
71%

Miért jönnél vele össze? Komolyan csak mert ega éve nem volt barátnőd? Gondold át, ennek mennyire van értelme. Ne a hiányaid miatt jer öasze akárkivel, vagy tégy akármit. Főleg nem egy olyan ember felé, aki felé így érzel.

Olyan mintha éhes lennél, erre sarat ennél.

Egyértelműen nem lesz máa élőben sem.

Mond meg neki, hogy ezt észleled, ezért szeretnéd befejezni a kapcsolatotokat.

2018. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2018. aug. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

De basszus. Akkor most megint várják egy évet, hogy valakinek bejojjek?

Ezt is olyan nehezen találtam. Nem akarok előítéletes lenni. Semmi ilyesmi. Csak van már némi tapasztalatom és hát az asszociációk a jelek stb-k. Gyanúra adnak okot.

Csak a magány elcsavarjaba fejemet. Hátha élőben más lesz.

Írta amúgy, hogy nárcisztikus, rengeteg képet küld magáról. Egyik jele pl ez is az onimadasnak.


De basszus most is ír. De meg nem kerdezne, hogy mi van velem. Most vagy én vagyok túl érzékeny vagy már nem tudom.

2018. aug. 19. 12:08
 15/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem te vagy túlérzékeny, ez a csaj egy idióta.
2018. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Huuu. Nekem nagyon tetszene a dolog.
2018. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
74%
Miert kene varnod egy evet? Azt az energiat amit rá “pazarolsz” masra is szanhatsz!
2018. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%
Az a durva, hogy az ilyen típus egy barátnői státuszban is ugyanilyen. Mármint úgy értem, hogy a barátnőjének is csak a saját gondjai fontosak, max. megkérdezi, mi van veled. Én jó hallgatóság voltam egy darabig, de belefáradtam. Tudod mennyi időmbe telt leépíteni? Sokba. Soha nem fog megváltozni! Hagyd a fenébe! Élőben sem lesz különb. Ez szinte borítékolható.
2018. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen barátságnak vetettem véget nemrégiben. Borzalmas volt, egyszer élőben kérdezett az apám haláláról, nagyon érzékeny téma volt. Két mondat után félbeszakított és arról kezdett pofázni mennyire fáj valamije. 😃 Jól leírtad milyen. De ha ez sem győz meg, az ilyenek sokszor azt hiszik minden férfi megbolondul értük, fenébe vette, hogy a barátom is szerelmes belé. Folyamatosan visszajelzeseket várna más férfiakról is. Bele akarsz őrülni?
2018. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit irhatnek a valaszokra.

Tanacstalan vagyok.

2018. aug. 19. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!