Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előnytelen külsejű/alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnytelen külsejű/alacsony pasik! Hogyan lehetséges együtt élni azzal a tudattal, hogy soha nem lesz olyan klasszikus csinos/szép barátnőtök, aki önmagatokért fog szeretni?

Figyelt kérdés
Ma voltam egy kis kiránduláson és rengeteg csinos, szép lányt láttam a párjával. Mondanom sem kell, hogy mindegyik +175 magas volt, férfias alkattal és arccal. Látszott rajtuk, hogy egyik se a pénzért van a párjukkal és belegondoltam, hogy az én született adottságaimmal nekem ilyen romantikus sétákban/andalgásokban sosem lesz részem egy érzéki szép, vonzó lánnyal. Persze láttam előnytelen pasikat is barátnővel, de róluk ordított a látvány, hogy csak kényszerűségből vannak együtt, hogy ne legyenek magányosak. És légyszi ne jöjjetek azzal a kifogással, hogy "Te is keress magadhoz való kategóriájút" (a kategorizálást pont ti szoktátok hülyeségnek tartani) meg ne gyertek olyan kifogássokkal sem, hogy "Azok a csajok is olyan pasikhoz vonzódnak, akik nekik bejönnek" ugyanis az érzelmeim/hormonjaim semmivel nem másabbak, mint azoknak a pasiknak, akiknek megadatik az a lehetőség, hogy szép és csinos barátnői legyenek. Pont emiatt a reménytelenség miatt már belefásultam a romantikus ideálokba és azon utópiákba, amely szerint nekem is van erre lehetőségem. De az ilyen pillanatok a mai napig is képesek egy-egy kicsi tőrt megforgatni a szívemben.

2018. aug. 19. 18:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Totál az jött le az írásból amit az 1#es válaszoló írt.
2018. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#1/#8: Jesszus, pont erről írtam komplett sorokat a kérdésben: hiába vagyok rondább és alacsonyabb, de ehhez ugyanolyan érzelmi világ/szexuális ízlés/hormonműködés tartozik, mint egy alfahím pasi esetében. Le se sz**nám a magas nőket, ha a libidóm és az ízlésem arányos lenne a rondaságommal, de sajnos ugyanúgy vonzódom a széphez, mint bárki más. De mivel nekem ebben nincs részem, ezért megöli a lelkemet és testemet.


#5: Nem az üregfejű flegma csinibabákról beszélek, hanem az intellektuális érzéki szépségekről, akik átlagos ruhában és viselkedéssel is úgy mosolyognak a párjukra, mintha ő lenne a világmindenségük. Ezekre gondolok:

[link]

[link]


#7: "Érdekesnek tartom az ilyen nőket mint te"

Te qrvára eltévesztetted a házszámot vagy a jóisten fogta a kezedet a magyar érettségin. xD

2018. aug. 19. 21:08
 13/18 A kérdező kommentje:
#11: Neked is ugyanazt tudom mondani. Fogjátok már fel! Oké, hogy más liga egy szép lány és én, de ugyanolyan érzelmeim és vágyaim vannak, mint azoknak a férfiaknak, akikkel nem bánt el ilyen kegyetlenül a genetika. Vagy kasztráltassam magamat és valami libidócsökkentővel fojtsam el az összes érzelmemet/vágyamat? Lehetséges egyáltalán ilyen?
2018. aug. 19. 21:11
 14/18 anonim ***** válasza:

#13


dehat kerdezo, a szep nok ugyanaezt kerdezhetnek. mit csinaljanak, ha a jokepu ferfiak jonnek be nekik? erted? en tenyleg csak azt tudom elkepzelni, hogy egy szep no ronda pasival csak a penzeert van. mivel ismerek 1-2 ilyen szep lanyt, iszonyat helyes a pasijuk es meg oket is megcsaljak! es a pasikban meg penz is van boven. tehat ez a masik... ha veletlenul ki is fogsz ilyen not, szenne fog csalni. ez sajnos igy van, mivel ok kb barmikor kimennek bulizni vagy kocsmazni, ferfiak hada fogja letamadni oket. velem is ez van, pedig en nem egy 10/10 vagyok, hanem "csak" atlagon feletti. akkor mi van a mindenki altal szepnek tartottakkal? :O hat az, amit leirtam... torodj bele, a kinezet nem minden. nekem sose lenne full extras pasim, ugyis megcsalna.

2018. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
A linkelt lányokat egy ronda férfi is simán megkaphatja, nem tudom minek sírsz.
2018. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#14: Akkor nincs mese! Ki kell irtanom magamból minden testi vágyat és olyan érzelmi analfabétává kell tennem magamat, hogyha meglátok egy csinos csajt vagy egy szép szerelmes párt, akkor tudat alatt annyira ignoráljam, mintha egy 80 éves vénembert látnék. Van valami tipp ennek kivitelezésére? Valaki?
2018. aug. 19. 21:50
 17/18 A kérdező kommentje:

#15: Ezt ugye nem gondoltad komolyan? :D

Pénzzel persze hogy lehet, csak akkor az érzelmi része vész el a dolognak, amire én alapból vágyom. Az se érdekelne, ha nem lenne kifejezetten szép csak átlagosan vonzó - de feltétlenül ne előnytelen - csak legyen meg benne az a romantikus/érzelmes kisugárzás, ami által én is átélhetném ezeket a "szívből jövő andalgásokat", amelyek látványa a mostani nyári estéken valahányszor tőrt döfnek a szívembe, ha kimegyek emberek közé a parkokba és látom ők milyen boldogok. Puszilgatják/simogatják/ölelik egymást. Erre gondolok:

[link]

2018. aug. 19. 22:10
 18/18 anonim ***** válasza:

"érzelmeim/hormonjaim"


Fura érzelmeid hormonjaid vannak ha nem látod szépnek a magadhoz hasonlót. Talán szeresd meg magad, és utána menni fog. Bár valószínű az érzékeléseddel van baj, egyszerűen nem is látod miben különböznél másoktól, az alacsonyságon kívül. Remélem a rokonaidat azért felismered. Arcfelismerés megy?

2020. júl. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!