Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet manapság felszedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú (25) kérdése:

Hogy lehet manapság felszedni akármilyen lányt?

Figyelt kérdés
Sziasztok 26 éves vagyok és nem volt még senkim. Kérlek szépen titeket hogy segítsetek nekem ha ezt olvassátok és átérzitek a súlyát.... Már azon gondolkodtam hogy végezzek magammal. Nem tartom magam tökéletesnek de nem is hajtok a legjobb legszebb nőkre... kinek hogy sikerült becsajoznia..? minden nő annyira lekezelő, ha megyek baráti körbe akkor is mindenki sustorog hogy jajj úristen ennek még nem volt senkije.. meg miért nincs barátnőm.... ezt a legkönnyebb hogy ujjal mutogatni meg hátam mögött kibeszélni...miért nem segítenek??már már nem járok sehova... és szerintem csak rosszabb lesz...

2018. aug. 20. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Párt találni sajnos nehéz :(

Nekem nyolcadjára sem sikerült tartós (értsd: legalább fél éves) kapcsolatot nőkkel kialakítanom :(

De nem adom fel :) Talán kilencedjére sikerül :)

2018. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy sikerült, totálisan fellöktem:) Onnantól, könnyű volt felszedni:))
2018. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
A leírásod alapján nagyon szánalmas vagy. Helyedben először ezen változtatnék, mielőtt ráerőszakolnám valakire, hogy szeressen bennem valamit, amit még én se tisztáztam magamban.
2018. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha így viselkedsz nem is fogsz találni. Tedd oda magad, járj társaságba edz, válts munkát költözz el stb. Mindez hozzavezethet hogy változtass az életmódodon.
2018. aug. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Már eleve ez a szó, hogy felszedni... akinek olyan az alapmentalitása, hogy ez a kifejezés neki simán belefér, annak szerintem inkább ne sírjon a szája, mert nem érdemel sajnálatot sem.
2018. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felszedni max a bogarakat lehet a földről
2018. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rengeteget tudsz javítani a külsődön is relatív kisebb összegből. Már pár ezer forintokért lehet király ingeket venni, ki kell fogni a leárazásokat, a márkásabb ruha boltokban is simán tudsz akár 2-3-4000 ért "divatos" nadrágokat venni, cipőt is lehet már szépet venni 10 000ft körül is. Szóval a pénz azért csak nem akadály. Alakíts ki magadnak egy jó stílust, nem kell feltétlen divat majomnak lenni egy letisztult elegáns már megnyerő. Legyen egy magabiztos kisugárzásod, még ha nem is vagy az az adonisz akkor is egy jó frizura, némi igényesség, ápolt arc, ápolt fogak. Ezek rengeteget felhúznak rajtad. Akkor már edzeni is eljárhatsz, nem is feltétlen a nőkért de a lelket is erősíti a sport.


Járkálj el bulikba, nem ott fogod megtalálni életed szerelmét, de remek gyakorló alanyok a részeg lányok velük el lehet kezdeni a nőkkel való ismerkedést mert ott sokkal könnyebben megy mint alapból, sokszor elég csak rá mosolyognod aztán már mászna rád.

2018. aug. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!