Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfi az aki kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi az aki kezdeményez a nő fele utána megmikor a nő is nyitna visszalép?

Figyelt kérdés
2018. aug. 25. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Olyan, aki gondolkodik is ismerkedés közben, és ha a nő reakciójából rájön, hogy nem neki való, akkor továbblép.
2018. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Menet közben, házasság előtt bárki bármelyik pillanatban visszaléphet.
2018. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Olyan aki meggondolta magát, talált mást, éppen van jobb dolga.


Vagy azt hitted, ha egy férfi ráköszön egy nőre, akkor ha nem egy "bocsi, van barátom" választ kap, köteles eljegyezni, elvenni feleségül, vele leélni az életét?

2018. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Foglalt vagy valamiért bizonytalan.


A bizonytalanságnak annyi oka lehet, ahány ember.


Ezt legalább háromszor éltem meg életem során és nagyon fájó volt.


Évek óta szerelmes voltam belé, de még kislány voltam az elején. 19 éves koromban a munkahelyünk révén közelebb jutottunk egymáshoz és hamar felfigyelt rám. Amikor először jött be mindenféle ürügy nélkül a munkahelyemre, azt mondta, "Csak benéztem!" és tetőtől talpig elpirult. De elkezdtek rólunk pletykálni, pedig nem történt semmi, csak egyszer amikor elaludtam, őt küldte a főnök kinyitni a boltot helyettem. Erről már azt pletykálták, hogy jár hozzám. Ezt visszahallotta (tőlem) és láttam az arcán, hogy megijedt. Túl korán mondták ki mások, amit ő még nem akart bevallani magának se. Ezért inkább nem jött többé. Jó 3 hónap múlva közeledett volna, de addigra bezárultam, soha többé nem engedtem közel magamhoz. Később megtudtam, hogy neki akkor már volt kapcsolata, de nem volt igazán szerelmes a lányba, de azért ijesztette meg a pletyka, mert bizonytalanért nem akarta őt kockáztatni. Nem maradtak együtt.


Nemrég volt egy férfi, aki házasként közeledett hozzám és bár első perctől tisztában kellett lennie vele, hogy beleszerettem, mert rám volt írva, mégis azzal az indokkal lépett vissza, hogy neki most csak egy kis kaland fér bele, nem akar érzelmileg belemenni. Nem akartam, hogy elváljon, de elfogadtam volna a szerető szerepét, annyira bele voltam zúgva. Hogy az én érzéseim riasztották vagy az, hogy ő kezdett érezni akarata ellenére irántam valamit, azt nem tudom, de az ilyen férfiak ilyenkor mindig lelépnek.


A harmadik esetben a srác azért lépett vissza, mert tudta, hogy nem vagyok túl az említett pasin.

2018. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez jó cikk:


[link]

2018. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Én akkor tettem ilyet, amikor kiderült, hogy játszmázós, drámakirálynő a csaj.
2018. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Milyen férfi?

Van olyan nő, aki addig okés, amíg meg nem szólal.

2018. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6os vagyok, Detvai úrral értek egyet maximálisan XD
2018. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Bizonytalan, nem tartja magát felkészültnek egy kapcsolatra, vagy megijed, nem tud a nővel mit kezdeni (itt a kommunikációra, az adott helyzetre - tehát hogy "van mellettem valaki" érzettel - nem tud mit kezdeni).
2018. aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ezt hívják a nő hülyítésének.
2018. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!