Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 éves férfiként még számítha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves férfiként még számíthatok arra, hogy eljön az igazi?

Figyelt kérdés
Voltak kisebb kapcsolataim de egyikre sem mondhatnám, hogy na vele le tudnám élni az életem kompromisszumok nélkül. Voltam már szerelmes, tudom, hogy ilyenkor minden rózaszín de mindig tisztában voltam vele, hogy kompromisszumokat kell kössek. Jelenleg egyedül vagyok egy kis ideje és azon morfindírozok, hogy tényleg van értelme várni egy olyan lányra aki elfogad legalább 80%-ban?
2018. aug. 25. 19:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

De sokszor konszenzust is lehet kötni.


Amúgy a szerelem úgyis elmúlik... lassan már úgy kell nőt keresned, hogy aki hajlandó neked gyereket szülni 😃 szóval most még van kis időd ez a szakasz előtt. Mondanám, hogy ki kell használni. De hát szar kapcsolatban nincs értelme lenned valóban.


Azt kell mondanom, a szerencsefaktoron múlik leginkább. Hiába ismersz meg napont 2-3 csajt, ha mind olyanok, akikkel nem illesz össze személyiségban 🤔

De persze még mindig több, mintha a 4 fal közt nyafiznál.

2018. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
9%

Nem értem #11, miért KELL feltétlenül egy kapcsolat? Abszolút nem életfeltétel, ráadásul sokkal boldogabb és nyugisabb lehet bárki élete párkapcsolat, örökös megfelelési kényszer, meg érzelmi hullámvasutazás nélkül is.

A legnagyobb emberek mind agglegények voltak, pl. Nietzsche, Nikola Teszla, Leonardó Da Vinci, és sorolhatnám még.

2018. aug. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A mesében vagy a filmeken maximum. :D

Inkább fektess meg minél több "hamisat" és örülj neki, hogy nincs senki a nyakadon. :D F

2018. aug. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12


Inkább foglalkozz a saját életeddel. Úgy is sajnáltattad már magad a kérdésednél ( https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb.. ) úgyhogy kérlek, saját b..romságaidat ne terjeszd máshol. Azért, mert neked múltból jövő sérelmeid vannak, attól még nem minden ember olyan, mint te és nem is szeretne olyan lenni.

Rakd rendbe a saját életedet és csak utána adj tanácsot másoknak.

2018. aug. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14, ki sajnáltatja magát? Konkrét tényt közöltem. Azonkívül én már 4 éve boldog vagyok párkapcsolat nélkül, és sokkal hasznosabb olyasmibe fektetni az energiát, ami vissza is hozza azt.


Azonkívül nézz egy kicsit szét, mi a párkapcsolati helyzet Magyarországon, vagy akár ebben a témakörben! Válás, megcsalás, szakítás, válás, megcsalás, szakítás, a kérdések bő 80%-a ebben a témakörben íródott. Csudaszép kilátások, mit ne mondjak. Baromságokat itt egyedül te beszélsz, édes egy komám. A valóság nem Roszalinda meg Vad Angyal ahol a főszereplők hosszú hányattatás után végre egybekelnek. A valóság nem Szélor Mún, ahol a szerelem ereje mindent legyőz. A valóság nem Tiffany meg Romana-füzetke, hogy boldogan éltek, amíg meg nem haltak. Ideje lenne már felfognod. A párkapcsolat az emberek többségének semmi mást nem hoz, csak bajt és szenvedést. Akkor is, ha nem bírja a gyomrod.


Ha társfüggő vagy, az a te bajod, de ne képzeld már automatische azt, hogy mindenkinek a párkapcsolat fogja elhozni a non plus ultra boldogságot. A piros kezet pedig vissza is kaptad lendületből.

2018. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!