Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nincs könnyű dolgom, mert suliba már nem járok, munkahelyemen nincsenek lányok, bulizni nem szeretek (és nem is igazán szeretnék bulizós barátnőt), neten pedig nem írnak vissza, mert nem vagyok valami jóképű.

Utcán, parkban, edzőteremben nem gáz?

És melyik a jobb, valami csajozós szöveg, sima bemutatkozás és telefonszámcsere vagy előtte csevegni is kéne?



2018. aug. 27. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Mindenhol férfitöbblet van, ahol ismerkedni lehet. Már egy kubai tánc tanfolyamon is több a férfi, mert sok férfi azt hitte, ott sok a lány és majd tud ismerkedni, de ráb.sztak mert már ott is többen vannak. Szégyenszemre táncolnak egymással a kiéhezett lúzer pasik a langyi-bangyi latin tánc órákon is már.
2018. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, ráadásul pont a 15-25éves korcsoportban van a legnagyobb férfitöbblet, ami az én "célközönségem" is.
2018. aug. 27. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Sajnos nagyon nehéz ismerkedni, közterületen még nehezebb is szerintem, mert mindenki siet valahová, megy a dolgára, vagy csak reflexből leráz, mint ahogy te leráznád a kéregetőket.

A szöveghez meg magabiztosnak kell lenni, amit csak sok-sok gyakorlással lehet elérni, olyannyira, hogy szerintem túl sok idő és energiabefektetést igényel ahhoz képest, amekkora siker várható.

Szerintem ami elsődlegesen fontos, hogy egyedülállóként is tudd jól érezni magad, aztán majd ha lesz valami alkalom, arra mozdulj rá, de nem éri meg szerintem erőltetni.

2018. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs sok választásod, mindenütt többségben lesznek a férfiak, kivéve persze ha apácazárdába mész.

Az a baj, hogyha nincs mivel kitűnnöd az átlagból, akkor csinálhatsz te bármit, a fejed tetején is ugrálhatsz, akkor se fog összejönni semmi. Ha akad nálad jóképűbb, gazdagabb fazon, borítékolható, ki lesz népszerűbb a nők körében.

És mivel már egy átlagcsaj is heti 10 levelet kap társkeresőn, nem fogja beérni veled.

2018. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!