Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna, ha a barátnőtöknek nincs (és nem is lesz) jól fizető munkája?

Figyelt kérdés
Alapvetően olyan szakon tanulok, amit szeretek és a hivatásomnak érzek, de a fizetésem nem fogja nagy eséllyel meghaladni a nettó 140-150e-t. Ezen kívül van jogosítványom, beszélek nyelveket, házias vagyok és rosszul se nézek ki, tehát nem érzem azt, hogy rossz választás lennék. Jól bánok a pénzzel, teszek félre, de nyilván egyetem mellett és ilyen kilátásokkal sok mindent nem engedhetek meg magamnak. Fiúk, titeket ez zavarna? Hogy tudnátok elképzelni a kapcsolatot pl összeköltözés után? Zavarna, ha mondjuk nektek jobb fizetésetek lenne, de a lány miatt nem jöhetne mondjuk össze így egy nyaralás? Nyilván ha a másik is hasonló anyagi helyzetben van, akkor nincs probléma, engem inkább az érdekel, ha a másik a többszörösét keresi.

2018. aug. 29. 10:54
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
87%
Nem érdemes ide ilyen kérdést kiírni, rengeteg itt a diplomás nőket gyűlölő férfi. Csak örömöt szerzel nekik, végre leköpködhetnek valakit, hogy ők még az építkezésen is többet keresnek cementhordással.
2018. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ha valaki pl védőnő és a szakmájában akar dolgozni, azaz segíteni akar a jövő generációt felnevelő szülőknek, az valóban nem fog tudni sokat keresni. Kezdő fizuja egy védőnőnek kb 80e nettó. Na, ő akkor mi a fost csináljon?


Elmehet patikalátogatónak, de mi van, ha semmi sales skillje sincs?


Lehet másodállása, de akkor meg majd az mesz a baj, hogy miért fáradt, miért nincs szex.


Nyilván folyamatosan továbbképzi magát, fejlődésben nem lesz hiány. Lehet akár vezető védőnő is, picivel magasabb fizuért. De százezreket sajnos nem fog tudni hazavinni havonta.

2018. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
76%

Engem nem zavarna. Azt viszont nem szeretném, hogy ehhez képest a férfira szakadjon a felelősség, hogy dolgozzon többet a nő (vagy a közös) célokért. Magyarán, ha már a nő úgy választott, hogy nem keres jól, akkor engem ne csesztessen, hogy lusta vagyok, vállaljak többet.... Szóval akkor az igények is legyenek ehhez mérve.

Az nem tetszik, amikor pl egy nő tele van ambícióval, és emberfeletti módon küzd a céljaiért, de ha a férfi nem hajtja ki a belét, akkor lusta, és nincsenek céljai. Mindezt úgy, hogy valójában egy telhetetlenség van az illető nőben, és hiába van meg a normális életszínvonal, annál is több kell.

Kellenek a célok, sokminden kell, tenni is kell érte, ez mind igaz... de nem kell telhetetlennek lenni, hogy amikor már minden meg van, akkor kell még...

2018. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
7%

Meg alapból hülye a gondolkodásod. Hogy tudsz hivatásodnak érezni egy olyan szakmát, amit nem fizetnek meg? Amiből örökké szegény maradsz? Ez kb. olyan mintha ragaszkodnál egy olyan kutyához aki mindig megharap, egy olyan párkapcsolathoz ami csak boldogtalanságot okoz, stb.

Egy szakmát akkor érez az ember igazán hivatásának, ha meg tud belőle gazdagodni. Az, hogy te ezt "szereted" az szép dolog, ezt hívják hobbinak, de ha nincs benne pénz, akkor innentől kezdve ez már nem a munkád és a hivatásod.

Vagy akkor menj ki külföldre, Németországban egy ápolót is, inkább nem mondom meg mennyire megfizetnek, mert felháborító lenne... Ja, hogy neked még az sem jó, mert ez a hazád és itt van az anyukád meg a blöki kutyád ami ide köt? Hát.. akkor ha ennyi igényed van, akkor tényleg keress egy alárendelt kapcsolatot, ahol te leszel az alárendelt egy nálad 20 évvel idősebb pasinak, vagy egy veled egykorú csúnya informatikus fejlesztő kockának.

2018. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Hú, nem gondoltam volna, hogy ekkora indulatokat fogok kiváltani a kérdéssel. :D Köszönöm amúgy a válaszokat.

A szakmámat imádom, szeretem, gyerekekkel foglalkozom (és nyilván a jövőben is ezt tervezem) és nem akarom lecserélni. Ha úgy van, vállalnék majd alkalmi munkát is, de azzal sem fogom rommá keresni magam.

Nem gondolom úgy, hogy a férfi felelőssége, dolga eltartani engem. Ami tőlem telik megteszem, képzem magam és most is megállok a saját lábamon.


A kérdés az volt, hogy ilyen esetben (aki számára ez teljesen kizárt az nyilván bele se kezd egy ilyen kapcsolatba) tudnátok-e egyenlő félként tekinteni a másikra vagy felhoznátok-e ezt problémaként, éreztetnétek-e, zavarna-e stb.

(Aki azt írta, hogy a nőknek alanyi jogon jár a gazdag pasi: Azért kérdeztem a többszörös fizetést, mert ha a két fél egyenlően keres akkor ez a probléma fel sem merül.)

2018. aug. 29. 11:43
 16/40 anonim ***** válasza:
0%

Eltartós kapcsolat lesz ebből, már ide látom :)

Andy Vajna háremében még van helyed, ha fiatal vagy és szép

2018. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 éves vagyok és egyelőre nem izgat hogy a lány mennyit keres a munkájával. Az sokkal jobban érdekel hogy szereti-e csinálni. Én megjártam a földi poklot a szorongásokkal, szerencsére kecmergek ki a gödörből de egyelőre nincs normális munkám sem és nem tanulok. Pedig értelmes ember vagyok, jó tanuló voltam stb.


Szóval jelenleg nekem a pénz nagyon mellékszereplő a barátnő választás tekintetében.

2018. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
91%

Erről jut eszembe, barátnőm négy diplomás gyógypedagógus. Amikor házat vettek, és hitel kellett hozzá, beadta a kért adatokat. Hát, kevés a fizu, kevés, mondta a bankos ügyintéző. Barátnőm letört, mi legyen most. Erre bankos csaj kioktatta, hogy "hát többet kellett volna tanulni". BArátnőm azt hitte, a pofája leszakad:)

Ott pl. náluk úgy van, hogy ő tényleg nagyon keveset keres, és szakmunkás férje (érettségi nélkül) hazaviszi a 4-500 nettót (gépmester egy multinál). Így tanárnősködhet a barátnőm, ő lehet teljes értékű, okos, felkészült tanárnő (és az is), férj pedig megteremti a többit.

2018. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok, nekem is olyan a pályám, ahol nem valószínű, hogy sokkal többet fogok keresni, de ezt szeretem csinálni, ez érdekel. Páromat ez sosem zavarta. Mondjuk az is igazság, hogy ettől függetlenül nem vagyok 0-án, mert van ingatlanom (nem is kicsi), páromnak szintén egy kertes családi háza van, szóval köszönjük szépen, a lakhatásunkkal nincs gond és a 150 ezres fizetésünket nem kell albérletre költeni.
2018. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
0%

#11/18 köze nincs ehez a diplomának .. de ki emelem mi újra mi szúr szemet a legtöbb embernek a kérdésben.


”Zavarna, ha mondjuk nektek jobb fizetésetek lenne, de a lány miatt nem jöhetne mondjuk össze így egy nyaralás? Nyilván ha a másik is hasonló anyagi helyzetben van, akkor nincs probléma, engem inkább az érdekel, ha a másik a többszörösét keresi.”

2018. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!