Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna, ha a barátnőtöknek nincs (és nem is lesz) jól fizető munkája?

Figyelt kérdés
Alapvetően olyan szakon tanulok, amit szeretek és a hivatásomnak érzek, de a fizetésem nem fogja nagy eséllyel meghaladni a nettó 140-150e-t. Ezen kívül van jogosítványom, beszélek nyelveket, házias vagyok és rosszul se nézek ki, tehát nem érzem azt, hogy rossz választás lennék. Jól bánok a pénzzel, teszek félre, de nyilván egyetem mellett és ilyen kilátásokkal sok mindent nem engedhetek meg magamnak. Fiúk, titeket ez zavarna? Hogy tudnátok elképzelni a kapcsolatot pl összeköltözés után? Zavarna, ha mondjuk nektek jobb fizetésetek lenne, de a lány miatt nem jöhetne mondjuk össze így egy nyaralás? Nyilván ha a másik is hasonló anyagi helyzetben van, akkor nincs probléma, engem inkább az érdekel, ha a másik a többszörösét keresi.

2018. aug. 29. 10:54
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
7%

#27


A házasság ideje alatt szerzett vagyon közös. Tehát ha ma összeházasodnak és az óvónéni keres 140 ezer forintot egy informatikus férfi meg mondjuk 640 ezret és 10 év múlva elválnak, akkor a női lesz az ezidő alatt megszerzett vagyon fele, azaz a különbözet fele, ami 500 000 * 120 (hónap) osztva 2-vel az 30 millió forint. Ennyivel károsítaná meg a férfit egy semmirekellő feleség. Azért 30 millió forint elég masszív pénzösszeg egy lyukért.

De ez nyilván csak házasság esetén van. Laza kapcsolatra, dugópajtinak jó lenne, persze, ha szép :)

2018. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
20%
#31/31 : D
2018. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
91%
Még szerencse, hogy nem ti reprezentáljátok a férfiak többségét, csupán frusztrációból hisztiztek itt. Különben a nők jobban járnának nőkkel.
2018. aug. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
9%

Amíg fent tudja tartani magát,addig leszarom mennyit keres.De az felejtős,hogy bárkit eltartsak.Ezt a páromnak is elmondtam.Ő 160 ezreket keres én meg 250-300-at.

Abban pedig igaza van az egyik előttem szólónak,hogy aki arra alapozza a jövőjét,hogy ezt vagy azt szereti csinálni,de már az elején tudja,hogy szart se fog keresni vele,az szimplán hülye.Ha ezt a hivatás érzetes maszlagot előadod a bankban,a végrehajtónál,vagy valamelyik szolgáltatónál,egyből ott rögtön kiröhög és ugyanúgy követeli a pénzét.

Van aki abból él,amit szeret,de azok se úgy kezdték,hogy az volt a munkájuk,hanem összespórolták a kezdőtőkét,hogy vállalkozást indítsanak,amivel rengeteget melóztak utána,mert piacot kellett teremteniük.

Némelyik ember komolyan álomvilágban él.

Mellesleg én is utálom a szakmám,de jó vagyok benne és azért el is éldegélek belőle.Az élet nem kívánságműsor.

2018. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó ha mindenki a te logikádat követné, nem lennének tanárok, védőnők, óvónők, ápolónők, mentősök, tűzoltók, szociális munkások, tb ügyintézők és még sokan mások. De szép világ lenne....ja, nem.
2018. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 7es!

Ilyen hozzáállással egy normális párod nem lesz. Válaszodból kiindulva úgy gondolom, te vagy az a pasi, aki megérdemli, hogy egy eltartson egy nőt, aki természetesen mindent rád hagy (persze a pénzéért) .. Majd 20 év múlva amikor elgondolkodsz, hogy mit rontottam el az életemben, hogy nincs senki aki szeressen, jusson eszedbe a válasz amit ide írtál.

2018. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon mindenki olyan jól keres? Nem Magyarországon vagyunk vagy mi? Mondjátok már meg mit kell tanulni, hova kell menni? Itt mindenki 400-500 ezreket (vagy többet) keres, de érdekes, hogy a való életben nem ezt látom. Még le is nézitek azt, aki kevesebbet keres. Nem mindenkinek sikerülnek a dolgok, sokan örülnek, ha egyáltalán kapnak munkát. Szörnyű ez az oldal. Ha olyan jól kerestek, legalább ne néznétek le a szegényebbet.
2018. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
50%
Nőkènt irom Neked az alàbbiakat: szegèny csaladból szàrmazom, lett diplomàm, de kezdőkènt több èvig igy kerestem mint Te. Meguntam, èn, nem pasik miatt. Elmentem külföldre nyelvet tanulni. Hazajöttem, lett jó àllàsom. Elkezdtem hajtani a pènzt(addig is hajtottam volna, csak nem volt lehetősègem) Vettem egy sajàt lakàst pàr èv alatt, lett sajàt egzisztenciàm. Mellette sok èvig egyedülàlló voltam. Az ok: olyan pasik jöttek, hogy keresett pl minimàlbèrt, ez nem volt gond, de kèrdeztem, nem vàgyik többre? Nem neki jó igy, neki nem kell felelőssèg. Az ajtót nyitottam is. Nekem sajat lakasom volt önerőből 30 èvesen, nem anya apa vette, 40 èves pasik 2 szatyorral, hogy ő mèg keresi önmagàt. Ès mèg sorolhatnàm. Èn nyitota az ajtót. Nem az a baj, ha valaki àtmenetileg(akàr pàr èvig is) keveset keres, hanem az ha nem vâgyik többre. Ha ugyanúgy a pàrod majd 140et keres, nyomorogni fogtok, egyről a kettőre nem fogtok lepni, ha csak a szülők nem toljàk a szekeretek. De èn pl erre nőkènt nem alapoznèk, egy pàr àlljon a làbàn sztem. Ha talâlsz egy olyat, akinek ez elèg lesz hogy lesitek a tv-t megy nyomorogtok albiban (mert 300.000 ftból/2 fizetes albi mellett az èletben nem lesz 30-40%os önerő sajàt lakàshoz) akkor nem lesz gond. De ha olyat talàlsz mint èn pasiban, aki egesz eleteben küzdött a jobb èletèrt, ahhoz az emberhez kevès leszel. Ès akkor mèg nem beszèlek arról, hogy nő akkor vàllaljon gyereket haa egyedül is el tudja tartani. Mert lehet vàlàs(ès a pasi meghülyül) vagy halàleset, lebetegedès, akkor majd mit csinàlsz albiban egy gyerekkel 140 nettóból? Összessègèben, nekem nem kellett ilyen pasiban, mint te ha az örökre ez lett volna a perspektiva. De lehet talalsz majd egy hulyet akinek ez elèg. (Ès mèg mielőtt.... èn is főzök, ketten pàrommal làtjuk el a hàztartàst, ès a gyerekünk, csak mellette èn is talicskàzom a pènzt hogy a MI csalàdunknak jobb legyen)
2018. szept. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, hogy nőként hozzászólok.


Mesterdiplomával keresek 135.000-t, és sokkal többet nem is fogok, mert a pedagógusi bértábla diktálja a fizetésem, nem én. :) Ez az éra annak, ha valaki a hivatást választja, én is gyerekekkel foglalkozom mint te és nem bántam meg.

Normális férfiakat sosem zavart ez, van aki hülyének néz, hogy ennyiért dolgozom, de valakinek ezt is kell csinálnia, szép is lenen egy ország tanárok, óvónők, egyéb kisgyermekes munkák nélkül :D


24/N

2018. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem érdekel mennyi a nő fizetése. Legyen intelligens, igyekvő (nem munkakerülő, lecsúszott drogos, vagy hasonlók). Nálad ez megvan, szereted a hivatásod. Én nagyságrendileg kb dupláját keresem, viszont nincs (valószínűleg nem is lesz) jogosítványom és nem járok nyaralni sem. (31/F)
2018. szept. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!