Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Engem most lányok, nők vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem most lányok, nők véleménye érdekelne, hogy mit gondolnak egy férfiról, aki elmúlt már 30 éves de nincs pénze, nincs munkája nincs lakása?

Figyelt kérdés
És barátnője sem volt még soha.Szánalmasnak tartjátok,szerencsétlennek,egy lúzernek?Ilyennel nem kezdenétek sosem?
2017. nov. 6. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
94%

nem ezek a bajok amiket leírtál ember, hanem a mentalitásod.

"sosem, lúzer, szerencsétlen"

amíg nem szereted magad, hogy várod el, hogy bárki más szeressen?!

2017. nov. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
93%

Hát a lakás meg a félretett pénz nem is annyira, de a munka indokolt lenne, már csak azért is, hogy legyen miből megélnie.

Amíg ez fennáll, a barátnő huszadrangú probléma, nem gondolod?

2017. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Nem rólam szól a kérdés nekem van munkám,pénzem is,igaz én sem jutok egyről a kettőre
2017. nov. 6. 10:30
 4/61 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom szánalmasnak meg luzernek sem ,ha nem nyávog és szidja az öszes nőt.

Az hogy nincs lakása nem érdekel.

Nem volt kapcsolata az'zavar ,mert nincs tapasztalata.

Az ,hogy munkanélküli már nem tetszik.

Nem kéne ilyen férfi.

n25

2017. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnám,hogy agyilag nem éret még és nem akar elérni az életében semmit. És most nem nagy dolgokra gondolok.

Egy 30 éves férfinak legalább munkája legyen. Én így gondolom.

2017. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
91%

Egy olyan "férfi", aki nem képes saját magát sem eltartani, az mit vár egy nötöl?


Nekem az alap lenne, hogy legyen normális munkája, jövedelme, amiböl meg tud élni normális szinten, mert az nem fér bele nálam, hogy én tartsam el. (Én is ellátom magam, ezért nem várom el másról, ez szerintem egy felnött ember esetében minimum!)


AZ, hogy lakása nincs, még nem lenne gond, feltéve, hogy egy normális lakást bérel, ez ugyanis ugyanannyira elfogadható lenne. De ha a szülöknél lakik és ök tartjáßk el, az számomra egy gyerek és nem felnött férfi!

2017. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:
Jó,tegyük fel hogy van munkája,de közmunkás és keres havi ötvenezret.Így már adnál neki egy esélyt?
2017. nov. 6. 10:41
 8/61 A kérdező kommentje:
Ezt attól kérdezem,aki azt írta legalább munkája legyen
2017. nov. 6. 10:42
 9/61 anonim ***** válasza:
80%

Nekem a "legalább legyen munkája" annyit jelent, hogy olyan munka, amiböl megél egyedül, más segítsége nélkül.


A közmunkás szerintem nem ez a kategória!

2017. nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
A közmunkás nem az a kategória,az igaz de erről nem ő tehet
2017. nov. 6. 11:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!