Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A barátom titkolnia akarja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom titkolnia akarja a kapcsolatunkat, mert nem akar bemutatni a sznob szüleinek. Hagyjam el ezért?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem lehet beszélni vele ezzel kapcsolatban.Mindig rávágja,hogy te ezt úgy sem értenéd(mivel én nem vagyok olyan gazdag mint ők)

Egyébként még nagyon rövid ideje vagyunk együtt.Persze nem várom,hogy most rögtön mutasson be,de ha tőle függ szerintem sose mutatna be.


2018. aug. 29. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Nézd lehet nem akarja, hogy a szülei megbántsanak téged, felsőbbrendűek legyenek és lekezelően bánjanak veled.
2018. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Mint a mesékben.. De honnan is tudod , hogy pénzes a barátod?
2018. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 csak remélem hogy így van
2018. aug. 29. 18:19
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem itt a háttérben olyan mechanizmusok húzódnak meg, amelyek mindig újabb konfliktusokat fognak generálni. Milyen lekezelő már az, hogy "te ezt úgysem értenéd?"... Ha velem így beszélne a párom, eléggé kiakadnék.
2018. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező vajon a két szép szemével szedett össze a barátod .
2018. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy nem visz haza bemutatni, mert abban igaza van, hogy vannak emberek, akik úgy el vannak szállva csak és kizárólag a pénzük miatt, hogy vérig alázzák azt, akinek nincs. De az, hogy még a puszta létezésed is titokban van tartva előttük, nekem már sok lenne. Egy párkapcsolatban én nem egy szégyellni való titok szeretnék lenni.
2018. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Ha ki szeretnél cseszni magaddal, pazarolj csak rá a fiatalságodból még pár évet anélkül, hogy bármerre halad a dolog.


Első ilyen megnyilvánulás után nálam repült volna.

2018. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 peca1000 ***** válasza:
71%

Szerintem csak szégyell téged. Ennek több oka lehet:


Más a bőrszíned, végzettséged, egzisztenciád, szegény vagy,tájszólással beszélsz, csúnya- igénytelen vagy.


Vagy az is lehet, hogy az ő szüleire érvényesek a fentiek, és fél, hogy ezek miatt szakítanál vele.


Tapasztalatból mondom.

2018. aug. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Hát ez elég gyanús... Hány éves a pasi? Nem lehet, hogy nős?
2018. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Fiatal 24.

Azt nem hinném.

2018. aug. 29. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!