Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A barátom titkolnia akarja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom titkolnia akarja a kapcsolatunkat, mert nem akar bemutatni a sznob szüleinek. Hagyjam el ezért?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem lehet beszélni vele ezzel kapcsolatban.Mindig rávágja,hogy te ezt úgy sem értenéd(mivel én nem vagyok olyan gazdag mint ők)

Egyébként még nagyon rövid ideje vagyunk együtt.Persze nem várom,hogy most rögtön mutasson be,de ha tőle függ szerintem sose mutatna be.


2018. aug. 29. 18:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos van ilyen, és nem a srácot kell ezért büntetni és megfosztani a lehetőségtől hogy a szülei miatt ne legyen barátnője. Próbáld őt megérteni, igen, van az a szülő aki alkalmatlan egy ilyen családi bemutatkozásra, ettől akarja óvni a kapcsolatát ez a fiú.

És nem degradáló, de valóban nem nagyon érti ezt senki, ezért mindenképpen kihagyna téged ebből. Igaza van.

2018. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%

Bár az én párom is megkímélt volna.

Anyósom másik menye gazdag, őt szereti is. Mindenki másnak meg azt hangoztatja, hogy nagy köztünk a különbség.

2018. aug. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak ilyen emberek....és igen a 11-esnek valahol igaza van, ezt a saját példámból tudom...

én ugyan már házas vagyok de a férjem családjának az egyik fele olyan sznob és lekező hogy már a váláson is elgondolkoztam...tényleg ilyenkor az a szomorú, hogy a másik fél is issza a levét, akinek ilyen a családja.

2022. jún. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azóta mizu veletek kérdező?
2022. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!