Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha fiatal nőként abszolút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiatal nőként abszolút nincs szerencsém a férfiakkal akkor hanyagolnom kéne a társkeresést inkább?

Figyelt kérdés
Már gimiben is az első szerelmem tönkre tette 6 évemet a hatosztályosban.Emiatt egyetemen kezdtem pasizni 19 évesen.A legelső barátom megkritizálta a külsőm kidobtam erre hónapokig követett a barátaival 3 fickó járt a nyomomban szerencsére mielőtt rendőrséghez fordultam leálltak.Mostani párommal terveim szerint nemsokára szakítok 3-adjára mert elvagyok vele de nem ő a jövőm az elég problémás lenne ha az lenne.Viszont minden szakításkor írkált,hívogatott,nyakamra járkált végén úgy vette nem szakítottunk.Tavaly egy másik sráccal randiztam párszor közben vele szakítottam azt mondta ha van más megvereti vagy kitol vele ezért titkoltam de lebuktam mert összejártam vele többször mint terveztem sajnos csak ilyenkor képes normálisan udvarolni.Emiatt visszajöttem hozzá és megcsalásnak vette az egészet.Ha szeret is valamennyire nekem úgy tűnik inkább birtokol ez a kapcsolatban is látszik egyedül már a depresszióm leszámítva jobban boldogulnék. Na az a srác akivel meg tavaly jártam és hamarabb szakítottam rossz hírem terjesztette egyetemen pedig az okot sem tudta miért küldtem el nem akartam hogy hülyeségbe keverje magát.Szépen váltunk el bár megsértődött nem gondoltam volna hogy ezt fogja csinálni.Amúgy lehet nem ő indította a rosszhírem terjesztését ő csak beállt és fokozta mert mint kiderült valószínűleg mások és más miatt terjesztették a rossz hírem. Na de akkor is.Most arra gondoltam hogy szakítás után inkább hagyom a fenébe a férfiakat és foglalkozom magammal mert elvesztettem a bizalmat irányukba.Arra jó a párkapcsolat kerítése az én esetemben hogy ne tudják haladni és hülyeségekbe keveredjek.Aki már hasonlóképpen döntött adhatna tanácsokat ehhez.

#magány #kapcsolat #kavarógépek
2018. aug. 31. 09:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Micsoda problémák, azt hittem, hogy senkinek nem kellesz, erre csak te kavarod a szart folyamatosan, mint egy 13 éves kis hülye liba.
2018. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#10 Tanuld meg használni a vesszőket, talán értelmesebb ember benyomását keltenéd.


De amúgy továbbra is a te hibád, hogy társkeresőről gyökerekkel találkozol. Már az első cseteléskor le lehetne szűrni a stílusukból, hogy mifélék.

2018. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Jajj ne magadból indulj ki 56 százalékos lehet veled ígyvan attól még mással nem biztos.Én nagyon sok mindenkit kiszűrtem stílus alapján ezt nem igazán lehetett.De majd legyenek veled is ugyanilyen megértőek ha párkapcsolati problémáid lesznek 71 százalékos.Úgytűnik ma a rosszindulatú besavanyodott pi.csák napja van.Annak meg köszönöm aki értelmesen válaszolt.
2018. aug. 31. 10:18
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem se igazán van szerencsém a nőkhöz. De teszek ellene. És próblkozok, reménykedek hogy egyszer megtalálom azt ki hozzám illik teljesen.


Ja. És én tőled fiatalabb srác vagyok.

2018. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Senkinek nincs a homlokára írva hogy milyen."


Senkivel nem kötelező összejönni, szexelni, barát-barátnőnek lenni, ameddig meg nem ismerted.

2018. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Olyan vagyok mint akire lecsapott valami átok "


Semmilyen átok nincsen. Gátlástalan vagy ,minden fajta megbánás nélkül. Rakd rendbe a dolgait , es rendezd sorrendbe a jp dolgokat a rosszig , ez után értékel. Napi 4 miatyánk be térdelve kezdetnek.

2018. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondat neked utolsó tetszett XD.De nem értem most miért is volnék gátlástalan?
2018. aug. 31. 12:33
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem kell szóba állni vele.Ennyire egyszerű,ha a nyakadra jár és zaklat akkor meg kell mondani,hogy fel lesz jelentve a p*c$ába.Garantáltan nem fog a nyakadra járni.

Itt igazából azzal van a baj,hogy szerintem elég szar a szűrőd.

2018. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!