Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sajnos lemaradtam a PUA nyári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos lemaradtam a PUA nyári csajozási táborról. Az őszi vagy téli elméleti csajozási kurzusok is vannak olyan eredményesek, mint a nyári gyakorlati oktatás?

Figyelt kérdés

2018. aug. 31. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Isten gyere le xd
2018. aug. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

0 = 0

Minden "kurzusuk" éppen ugyanannyira hatékony.

2018. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Hát akinek ezt tanítani kell, az már veszett ügy :D
2018. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos rosszul informált vagy. A tavaszi mindet übereli.
2018. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Épp tegnap gondolkoztam rajta, hogy hová tűnt innen a sok PUA. Azt gondoltam, hogy rájöttek, hogy baromság az egész, de ezek szerint még mindig van olyan idióta aki hisz benne
2018. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

4. válaszoló: hatalmas like, nagyon jót nevettem! :-)

Régen ezért jártam ide! :-)

2018. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom mennyi pénzt kérnek el egy ilyen táborért, de én elmegyek veled randizni ha ennek az összegnek a 90%-át megkapom. Mert ha már teljesen feleslegesen akarod kidobni a pénzed akkor inkább költsd rám, kolis vagyok szóval jól is jönne, meg jófej vagyok. Megmondom mi állna jól neked, hogyan kellene nyitni egy igazi nő felé, szóval tényleg hasznos tanácsokat kapnál egy igazi nőtől, plusz egy randi is össze jönne. Szóval érted, velem többet nyernél mint a táborral.
2018. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Szégyen gyalázat, de én is voltam már (5 éve) egyszer PUA táborban. 200 ezer forintom bánta. Nem volt semmi a világon, csak 20-30 kiégett, kiéhezett kan egy rakáson, akik azt hitték, hogy csajozni tanulnak és fejlődnek fénysebességgel, közben meg annyi volt az egész oktatás, hogy megmondták, hogy ennyi meg annyi csajt szólítsunk le, hajrá. Senkinek nem jött össze semmi, egy nagy lúzer bagázs volt.
2018. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Vannak csalók akik a 70+os beteg nyugdìjas nénikre vadásznak. Kb ugyanaz a kategória a puja...:)
2018. aug. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
91%
#7-es, meghaltam XDDD
2018. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!