Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért siránkoznak állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért siránkoznak állandóan itt a fiúk, hogy milyen ritka a normális nő?

Figyelt kérdés

Én rengeteg normális nőt ismerek a körömben: szépek, nagyon csinosak, sportosak, okosak, intelligensek, viccesek, céltudatosak, háziasak. Persze ezek mellé a tulajdonságok mellé nyílván magukhoz hasonló férfit akarnak. Aki szintén színes egyéniség, intelligens, normális, férfias, sikeres, céltudatos stb...


Úgy gondolom hogy sokszor az itt emlegetett normális nő azt jelenti, hogy ugyanúgy legyen baromi csinos, okos, vonzó, értelmes, bájos, kedves, sportos stb...... de neki mint nőnek ne legyenek igényei..... Érje be egy szerencsétlen gyökérrel, mert ő a szeretetével halmozza el..... Oké fontos az is nyílván, a nélkül nem működik jól egy kapcsolat. Na de azért van rengeteg rengeteg tényező ami szintén befolyásol egy kapcsolatot.


Ti hogy látjátok?



2017. júl. 31. 23:02
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
90%
Nem sokszor írok ilyet de teljesen egyetértek. Lányok kicsit kezdenek megelözni néhány férfit a sikeresség és a céltudatosság mezején:D mi meg csak azt várjuk hogy egyszer bekopog egy ilyen lány és közli hogy megjöttem:D
2017. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
97%

Én is hasonlóan látom, mint te, nekem is elegem van az itt "alfahímező" idiótákból.

De azért azt be kell ismernem, hogy én is nehezen találok magamhoz való nőt. Annak ellenére sem, hogy nem tartozik a legfontosabbak közé, hogy sportos legyen, vagy nagyon csinos, inkább, hogy tudjunk végtelenül sokat beszélgetni, megbízható legyen, kiszámítható, nyíltan kommunikáljon, nyugodtan kezelje a konfliktusokat, ne legyen hisztis, és ne játszmázzon.

2017. júl. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
42%
En is sok not ismerek akikre illik amit leirtal, csak ettol nem lesz normalis. Lelkileg nyomorekok, meg 30 evesen is csak azt akarjak megmutatni hogy mennyire nagylanyok mar. Nagyon keves olyan van aki nem csak eloadja magat hanem tenylegesen van no a smink mogott.
2017. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
6%

Öööö, talán mert ritka a normális nő? És aki van, annak 500 évre előre betelt a várólistája?

Kérdező, miért mondják azt az égre, hogy kék? Same thing.

2017. júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
30%
Naaa, annyira azért nem tökéletesek azok a hölgyek! Ha egy kicsit a felszín mögé néznénk, találnánk ott hibát bőven!
2017. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Jaaaaaj a sok tökéletes férfi most itt beleköt mindenbe :D Láttatok ti már tökéletes embert?? Elárulom, ti sem vagytok azok!!!!!!!!!!! Ti max arra vágytok hogy egy tökéletes nő legyen mellettetek de nincs olyan...


Amúgy tényleg ismerek olyat, aki nem hisztizik, hanem normálisan meglehet vele beszélni a problémákat, nagyon empatikus, nagyon érzelmes szóval nem akar megbántani senkit. Nyílván ha őt cseszegetik akkor azért nem hagyja magát, de alapvetően nagyon jó emberek.

2017. júl. 31. 23:51
 7/48 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem mindenki egy normális nőre/normális férfira vágyik mégis vannak bökkenők. Sok emberrel beszéltem már volt akikkel találkoztam is,de vagy selejtes, vagy boldog kapcsolatban él, vagy nem voltam elég jó nő vagy nem voltam elég belevaló, és menő csaj, vagy csak szexkapcsolatot akart volna a másik fél stb. A szórakozóhelyeken csak éretlen, züllött alakokkal lehet találkozni, az edzőteremben vagy az utcán meg nem tudok ismerkedni. Látok rengeteg szimpatikus embert, de most külalak alapján kezdjem el leszólítgatni őket, hátha? Sajnos nem vagyok ilyen bátor.


Az elmúlt években jobb híján tartalmatlan, szexre épülő kapcsolatokkal pótolHATTAM volna hiányt, csak d#gás lehetett volna vagy kikosaraztak. Végülis a suli most már munka mellett sokminden más bele se fér lassan. Hiányzik egy olyan férfi az életemből, akiben megbízhatok, akinek én is a támasza lehetek,akit szerethetek. Nyakig benne érzem magam abban a tipikus, lesajnált női helyzetben, hogy vészesen ketyeg a biológiai óra, de a láthatáron csak a nagy b#ös semmi. A legrosszabb, hogy hiába igyekszem takargatni, tudom, hogy látszik rajtam a görcsös akarás. Ha belépek egy helyre, rögtön végigszkennelem a felhozatalt, ha valaki ígéreteset látok, de tovább nem merek lépni.


De ha végre össze is jönne valami, és kiállná a próbát, akkor biztos valami gond lesz velem vagy valami miatt nem sikerül semmi.

Szóval a helyzet teljesen reménytelen, csak kaparom a falat tehetetlenségemben, miközben egyre vészesebben közeledik a 20dik születésnapom és kb 50 évesnek érzem magam. Én már kezdek elfáradni, de nagyon.

Mielőtt valaki bekommentelné, hogy biztos dagadt vagyok, ronda, hisztis, ápolatlan vagy idióta, szeretném leszögezni, hogy teljesen átlagos külsővel rendelkezem, és nincs semmi nagyon komoly lelki defektem, ami alkalmatlanná tenne egy normális párkapcsolatra.


Én nagyon szeretnék végre egy igazi társat, és szerintem még az igényeim sem nagyok, sőt egyre lejjebb adom, a tapasztalatom azonban az, hogy a férfiak szemében (tisztelet a kivételnek) ma hiba az, ha egy nő nem  pénzéhes ri#nc, ha el tud mondani 3 értelmes mondatot egymás után, ha megáll a saját lábán vagy be tud csavarni egy villanykörtét egyedül is... Mert ezek ijesztő tulajdonságok, sokkal inkább a "könnyebb eseteket" választják, akiknek nem kell udvarolni, villantani, nem kell (szerintük) megfeszülni azért, hogy az ágyukban kössenek ki, akiknek elég betömni a száját egy húszezressel, hogy takarodjon el vásárolni, addig sincs a közelben. Nem értem ezt a mai világot, nem tudom elképzelni sem, hol vannak azok , akik értékelik a normális tulajdonságokat?

Magam részéről kifejezetten bírom azokat a férfiakat, akik értékelik ha elmondok három értelmes mondatot, mi több, egymás után, esetleg magyarul, összefüggően, emellett megállok a lábamon majd szépen, nem vagyok pénzéhes, főként nem ri#nc. Nyilván más terepen barátkozik mindenki, de a férfiak, akikkel én ismerekedtem akikkel komolyabban sikerült beszélgetnem nemcsak ágyra, hanem lányra vágynak ez legalább pozitív.


Én inkább nem jesztgetem magam pl agresszív, önző, szexmániás fantompasikkal, akik csak a gyengeelméjű, pénzsóvár, idióta "rib#kat" lesik, s persze őket is csak azért, hogy minden testrészükbe tömködjenek valamit.


Az irreális elvárásokról meg nem érdemes szót ejteni sem. Így tehát arról sem,hogy igen AZONNAL kilehet kergetni a világból azzal amikor a férfi elmondja neki milyen elvárásai vannak ( az állam csattog a padlón) de nekem nem lehetnek elvárásaim, csak legyek szexi,csinos, sz#jak jól,legyek jó az ágyban, legyek hűséges pincsi és p#ba be, de még rajongásig szeressem is. Mondjuk jó lenne ha az emberek nem egy álom világban élnének. De ahogy írtam kivételek vannak..


19/L

2017. júl. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
74%

Csak sok pasi elvárja,hogy a csaj legyen qrva az ágyban,szakácsnő a konyhában és szobalány a ház többi táján,meg persze legyen minimum 7/10es.Csak közben azt nem veszik észre,hogy se nem tudnak eltartani egymaguk minimális szinten még 2 embert sem,még magukat is alig és az is nagy dolog tőlük,ha egy szöget bevernek a falba.

Nem a normális nő a hiánycikk, hanem autisztikusak a férfi igények,amit ők maguk nem látnak be.Tisztelet a kivételnek!

2017. júl. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
10-es ott a pont!!!! TELJES MÉRTÉKBEN EGYETÉRTEK VELED!!!
2017. júl. 31. 23:59
 10/48 anonim ***** válasza:
7%
Mi ez a sok felkiáltójel, tisztelt Kérdező?
2017. aug. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!