Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy a mérnök és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a mérnök és az informatikus az a két szakma amivel ki lehet kergetni a világból a nőket, és sohasem járnának mérnökkel vagy informatikussal?

Figyelt kérdés
Pedig ezekkel a szakmákkal általában elég sok pénzt lehet keresni. Itt dőlt meg azaz elmélet is, hogy a nőknek a pénz számít. Egy ország szinten elismert PUA oktató kitálalt az egyik oktatóanyagában erről, hogy a magántanítványainak a 70-80%-a mérnök vagy informatikus, és azoknak megy a legnehezebben a csajozás, és sok nőt is meginterjúvolt már ezzel a témával kapcsolatban, és ott is az jött ki, hogy ezek a szakmák nem tetszetősek egy nő számára.
2018. aug. 31. 19:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én is azt vettem észre, hogy a legtöbb informatikus normális, értelmes nővel van. Nem bírják elviselni a buta, felszínes nőket. És általában jó a humorérzékük, ami nagy előny.
2018. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nálam a kamionos és a rendőr a két olyan szakma, ami kizáró ok. Okkal.
2018. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
58%
Baromság. Ha van pénz van nő. És ezek a szakmák jól fizetnek.
2018. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Informatikusként azt mondom, a munkatársaim, ismerőseim 80%-ának van barátnője vagy felesége. Nekem nincs, de ez szerintem nem a szakmához köthető. Talán annyiban, hogy sokkal nehezebb egy olyan közegben barátnőt találni ahol 10ből 9 ember férfi, márpedig az informatika eléggé ilyen terület.
2018. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Jelenlegi párom mérnök, at előző szoftverfejlesztő volt. Mindketten nagyon intelligensek és ez a tapasztalatom az összes IT-ssel akit ismerek.
2018. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ne... Nem lehetsz ennyire gyagya. Nem a szakmával van a baj, hanem a szociális készségek hiányával, az ilyen "hiányos" emberek pedig a sztereotípiák szerint gyakran lesznek mérnökök vagy infosok. (Én amúgy úgy érzem egy kicsit kezd düledezni ez a sztereotípia, de most mégis fogadjuk el igaznak.) Ezeken a területeken sok a kocka srác. Kocka alatt azt értem, hogy a munkájuk a hobbijuk és az _egyetlen_ hobbijuk. Barátaik csak innen vannak. Nincs egy tanár, kresz oktató vagy jogász ismerősük, csak a szubkultúrájukból való emberekkel cimborálnak. Nem csak a lányokkal, hanem úgy általában a másfajta emberekkel nem boldogulnak. Akiben kicsit több humán véna van az már ufó nekik. Filmekből megnézik a Star Warst meg az Agymenőket és ami egy kicsit érzelmesebb vagy történelmibb, vagyis humánosabb az nekik már uncsi.

Ez a bajuk. De ha a másik végéről, vagyis a szakma felől kiindulva közelítjük meg a dolgot akkor viszont van sok normális mérnök is, akinek sokféle barátja van és a nőkkel is jól kijön, mert egy kerek egész, több síkú személyiség. Vagy a másik lehetőség, hogy a szubkultúrájából választ barátnőt és akkor nem kell annyira kibújnia a bőréből. Ami a szívás, hogy ezeken a területeken felülreprezentáltak a férfiak.

Én nem tudom milyen a többi nő, egyre nehezebben tudok rájuk hangolódni. Az én barátnőim szerint biztosan nem ciki mérnöknek lenni.

2018. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez marhaság. A legtöbb IT-s, akiket ismerek (elég sokan vannak, ilyen területen dolgozom), intelligens, humoros emberek és nagy részüknek van párja. Magam is egy "kockával" élek együtt. :)
2018. szept. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Baromság. A férjem villamosmérnök. A munkatársai közül is mindnek van tartós kapcsolata (feleség/élettárs/barátnő).
2018. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!