Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért minden pasi, akikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden pasi, akikkel eddig találkoztam, csak alkalmit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatotra vágyom de ha erről szóeset mindeggyik elutasította.

Az alkalmi s*xtől hánynom kell..

Tudom hogy ez a divat mostanában de én ezt elég gyökérségnek tartom.

Lehet csak velem van a baj? Mert korulottem majdnem mindenki boldog párkapcsiban él.

25L


2018. szept. 1. 13:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%
Rossz körökbe mozogsz nagyon. Vagy van valami defekt. Maradjunk annyiba, hogy lehet tényleg vannak a világon ilyenek, nem is kevesen, de messze nem mindenki ilyen. Ha csak ilyenbe futsz kéne egy kis önellenőrzés. Kérdezd meg a volt szexbarikat, hogy miért nem akartak többet. Talán ők tudják csak igazán a választ te$ám.
2018. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Minden pasi?

Hát minek próbáltad ki mindegyiket???


Lehet, hogy nem is néznek ki belőled többet , lehet csak annyira tartanak jónak.

Ha minden , ami legyen mondjuk 15 akkor magadban is keresned kéne a hibát....

2018. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem az eddigi alkalmi partnereimet és azt válaszolták kivétel nélkül, hogy nem volt idejük vagy nem olyan élethelyzetben vannak, hogy komolyabb párkapcsolat alakulna ki..

Az idősebbek meg nem mernek közeledni hozzám mert alig nézek ki 18 évesnek, néha csak súrolni szoktam a határt.

De ezzel szemben értelmesnek és műveltnek ismernek az emberek.

Ezek szerint önfejlesztésre kell fordítanom az időmet mert nem hiszem hogy más segítene.

Köszi az őszinte válaszokat mindenkinek!!!

2018. szept. 1. 15:01
 14/19 anonim ***** válasza:
9%
Mert nem vagy alkalmas komoly kapcsolatra, nem megfelelő hozzá a személyiséged.
2018. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%
A nők tették ilyenné a világot, köszönjétek ezt a feminizmusnak és az emancipációnak. Ilyen körülmények közt egy egészséges és normális férfinak nincs szüksége tartós kapcsolatra nővel, mert az számára csak szívás, bolond lenne ilyenbe belemenni, viszont "üríteni" időnként kell.
2018. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
9%

Ne általánosíts, gondolom a visszája neked sem esik jól.


A miértre több ok lehet

- komoly kapcsolatban mindig csak a szart kapta, ezért nem bízok már annyira a nőkben, nem akar mégegyszer komolyat VAGY

- simán nincs ideje VAGY

- érzelemszegény, így lett nevelve VAGY

- látszódik a nőn, hogy nem értelmes/érdekes annyira, hogy hosszútávú legyen VAGY

- le van égve anyagilag, nem mer hosszútávú kapcsolatban gondolkodni VAGY

... biztos van még jó sok indok :)

Nem kell ezeket mellreszívni, vagy egyből az égbe kiálltani, hogy minden férfi egy f4sz! :D


Am ez az alkalmi is többféle lehet. Melyiket szokták ajánlani? Csak egyszer dugjunk, oszt szevasz? Vagy néha összejárni, mert hiányzik egy másik nő érintése, de mindezt kötöttség nélkül?

Gondolom egy férfi érintése neked is hiányzik. A legutolsó az jó kompromisszum lehet, ha mindkét fél értelmesen áll a dolgokhoz.


Am te is felhívhatod a figyelmét annak, aki tetszik neked. Pláne ha idősebb az illető, mint ahogy a 13-as hozzászólásodban írtad, nem fog odamenni hozzád, mert ugye nem látszol 18nak, és fél hogy megüti a bokáját :)


Ne kezdeményezz, azt sztem a legtöbbünk nem szereti, viszont tanulj meg jeleket küldeni! 2018 van, nem 1850! Tesség végre 21. századi nőként viselkedni! ;)

2018. szept. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%
Ne menj bele. Akkor mehet a sok f... a prostikhoz "ürítgetni". Egy nő ne alacsonyítsa már le magát ennyire.
2018. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne dőlj be annak h nincs idejük, ha olyan nőt látnak aki bejön nekik, egyből kezüket lábukat eldobják. Hiába kérdezed meg őket, nem olyan hülyék h őszintén megmondják, mert nem akarnak megbántani.
2018. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem nézel ki elég jól. Barátnőjüknek nem vállalnának fel.
2018. szept. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!