Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha legalább 50 instamodell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha legalább 50 instamodell alkat lánnyal matchelek összesen badoon és tinderen akkor mondhatni hogy amolyan alfa típus vagyok?

Figyelt kérdés
Képet kuldhetek, de csak lakóhely egyeztetés után. :) 22/F
2018. szept. 2. 16:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
9%
Sok ringyó, hogy megjelent egyből :D
2018. szept. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
61%
#10: Miért lenne ringyó akinek tetszik? :D Nekem is küldött képet és szerintem is bőven átlag feletti, jóképű srác. Én is jobbra húznám. :)
2018. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Bocsi, #11-nek ment :)
2018. szept. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
10%
Nem azért ringyók, hanem az egész attitűd miatt, ami itt megy, a kérdező fogadjunk nem is a saját fotójával pózol, de legalább cserébe most kapott pár pináról képet, ügyes, ügyes. :D
2018. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
#14: Miért, kaptál képet? :D Annyira hihetetlen hogy ő írta a kérdést?
2018. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Még gyk-n is dicsérnek, ilyet is ritkán olvasni itt.

Kiváncsi lettem, küldhetsz. :D


Pestmegye, kisváros

2018. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

megengedem, legyél jóképű..

de azt tudod-e, hogy akiket (6 lány) innen csúcsnak nevezhetek azok átsiklottak a kérdéseden?

2018. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

82%-os 1, nem téged dicsértelek, hanem a kérdezőt

2, nem kaptam képet és nem is érdekel

3, ennyire kivagy éhezve, hogy már másodjára kérsz képet?

4, ki vagy te?

2018. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
80%

Ha alfa him lennel, nem itt keresned az onigazolast! ;)

Ettol fuggetlenul lehetsz jokepu, de az alfasag tenyleg viselkedesben mutatkozik meg. Hany meg hany nyulbela jokepu srac van. Ok nem alfak ;).

2018. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
92%

"Sok ringyó, hogy megjelent egyből :D"

Meg a sok feltekeny ferfi, aki leringyoz egy not, azert mert kepet ker, hogy elmondja az o velemenyet. A no miert kuldene magarol kepet, omg? Mi a gond a fejeddel?

En kertem, irtam velemenyt es ezzel lezarult a dolog. Ez csak a beteg gyk-s ferfiak fejeben letezik, hogy meglatnak egy helyes ferfit es konyorognek, hogy meztelen kepeket kuldhessenek nekik magukrol. Lol.

2018. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!