Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha legalább 50 instamodell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha legalább 50 instamodell alkat lánnyal matchelek összesen badoon és tinderen akkor mondhatni hogy amolyan alfa típus vagyok?

Figyelt kérdés
Képet kuldhetek, de csak lakóhely egyeztetés után. :) 22/F
2018. szept. 2. 16:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
87%
51-től számítasz csak alfának, sorry. Amúgy nem azért, de ha tényleg jó vagy a nőknél, akkor miért foglalkoztat, hogy egy anonim oldalon random emberkék szerint "alfa típus" vagy-e?
2018. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#20 egyetértek! 👌

Azért vicces látni, hogy egy ronda férfi mennyire féltékeny egy jóképű pasira.😂 Ha valami jó, az jó. Ne az ilyen kérdések alá jöjjetek incelkedni, egy FÉRFI kérdezett NŐKET, nem titeket.

24/L

2018. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ki féltékeny? Az se biztos, hogy ő van a képen, meg eleve honnan veszed, hogy ronda vagyok, mi van ha én vagyok a képen más reggel? hmm? Még az is lehet...
2018. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Gyál.Küldheted!
2018. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
21|Bugyi|jöhet :)
2018. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 acelsziv ***** válasza:
92%
Igen. Amennyiben nálad az alfa a bALFAs z szóban keresendő. Ha valóban az lennél akinek szeretnéd tudni magad ez a kérdés fel sem merült volna.
2018. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
és milyen csajok jöttek össze, kb?
2018. szept. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Győr 26/n Nekem is küldhetsz
2018. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!