Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme harcba szállni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme harcba szállni férfiatlan, genetikai hulladék embernek férfias, jó genetikával rendelkezőkkel szemben, vagy ne is próbálkozzon?

Figyelt kérdés

2018. szept. 3. 12:54
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Baszhatod a magasságot, ha ilyen feminin testalkatod van mellé, hosszú, vékony, izomtalan végtagokkal. A farkával az ember nem tud csajozni, az nem látszik, mondani meg elég proli dolog, arcra meg semmit nem érnek a kozmetikai cuccok, sem a bőrgyógyász, de ha a bőröm rendbe is lenne, akkor se lenne férfias, helyes arcom.
2018. szept. 3. 14:07
 12/22 peca1000 ***** válasza:
10%

Ilyen hozzáállással vehetsz egy kötelet magadnak.


De ha a rinyát befejezted, szépen felmész a netes társkeresőkre, és becsajozol! :)

2018. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ahol 2X annyi férfi van? Inkább a kötél tényleg...
2018. szept. 3. 14:51
 14/22 anonim ***** válasza:
24%
Szánalmas, ahogy felnőtt emberek picsognak az élet igazságtalanságairól.
2018. szept. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
32%

Miért van itt a gyakorin ennyi életképtelen, önsajnáltató ember? Komolyan ennyire gáz a helyzet, vagy csak egy-egy pillanatnyi hangulat szüli az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket? Mi lehet a baj? A mai férfiak nem tanultak meg küzdeni? Elkényeztették, vagy éppen ellenkezőleg, elhanyagolták őket? De ennyire? Nem volt előttük használható férfiminta?

Úgy érzem, nagy a baj a világgal. A pszichológusoknak lesz munkája az elkövetkező években.

2018. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%
#14: A szánalmas az, amikor olyasvalaki osztja az észt, aki az elsők között volt a genetikai sorszámosztáson és annyira buta vagy inkább képmutató, hogy képtelen kicsit is más helyzetébe belelátni és átérezni annak problémáit. Álszentség a köbön.
2018. szept. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
70%
Nemrég halt meg a világ talán legokosabb emberének tartott Hawking, a fizikus. Fiatalkori fotóit elnézve a felesége vajon mit találhatott benne olyan férfiasnak, mit gondolsz ? A nők nemcsak a külsőt nézik, hanem belelátnak a koponyádba is, ezért olyan veszélyesek. Hiába próbálod magad genetikai hulladéknak feltüntetni, ha ők a koponyádon belül mást látnak, akkor lecsapnak rád, úgyhogy próbáld meglevő összes férfiasságodat begyömöszölni a koponyádba.
2018. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Jó karrier, szeresd a munkád, keress jól, öltözködj egyéniségként, legyen stílusod-humorod. Légy művelt, kreatív.


Ja és el kell fogadnod hogy ebből kell gazdálkodj. Ha mellé pótolod a hiányosságokat egyből arcod is lesz és önbizalmad.


Én legalábbis ezekkel hódítom mega nőket. Pedig sokáig vesztes voltam.


Az más kérdés, hogy nem egyszerű, mert le kell győzni folyton az önbizalomhiányt, és keményen akarni a dolgot. Ha már megismer a csaj akkor a laza határozott egyéniségembe esik bele...


Viszont ha ez sincs, akkor tényleg necces. Dolgozz rajta.

2018. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#16 Az igen, jól megmondtad 😂 Írtam egy sort, és rögtön tudod, hogy "első voltam a genetikai sorszámosztáson", de azt sem tudod, hogy nézek ki, hány éves vagyok, férfi vagy nő vagyok-e. Ez a tömény butaság inkább. A véleményem fenntartom, szánalmas ahogy picsogtok felnőtt létetekre a külsőtök miatt. Meg az, hogy mindenki álszent meg képmutató, aki nem a buksitokat simogatja, hanem szemetekbe mondja a fájó igazságot.
2018. szept. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

én általában csajozni szoktam és szelektálni melyik nőnek van esélye és melyiknek nincs! Más pasival nem foglalkozok, mivel a saját nemem hidegen hagy! A kérdés mindig, hogy a csaj tőlem - azaz nem X-től, Y-től vagy z-től - kap-e esélyt arra, hogy velem lehessen elvégre érdekemben áll, hogy én jól érezzem magam a kapcsolatban :-)


Soha nem a nőtől függött - mivel házas vagyok, már nem csajozok -, hogy lesz-e belőle bármi is hanem tőlem!


Harcolni soha nem kellett semmilyen más pasival.......eleve értelmetlen hiszen pont a kapcsolatot rontja el......persze lehet harcolni de akkor te nem leszel férfi a kapcsolatban hiszen alárendelt pozícióban vagy...neked megtiszteltetés, hogy a csajjal lehetsz! Innentől nincs tisztelet, megbecsülés.....és retteghetsz hogy majd egyszer elszedik tőled, akit pedig vinni lehet hagy vigyék :-)



Mindenkitől van jobb ezt ne feledd! Ezen görcsölni felesleges!

2018. szept. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!