Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki az, aki hozzám hasonlóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki hozzám hasonlóan állandóan koppan az első randi után?

Figyelt kérdés
Akárhányszor ismerkedem (nőkkel), eljutunk az első randiig, rendben lévőnek tűnik minden, még a találkozón is sokat nevet, megérint, engedi a kézen fogva sétát (egyénfüggő), ölelést, van, aki a csókot is. Majd eltűnik másnaptól 1-2-3 napra, elérhetetlen bárhogy és kárpótlásul néhány nap után visszaböffent annyit, hogy "nincs meg a szikra/kémia". Ez mi? Ha rákérdezek, természetesen nincs válasz, hogy miért, miért is lenne... Ennyire nincs manapság már gerinc a nőkben, hogy legalább a fejlődés érdekében őszinték legyenek szerencsétlen másikkal? Aztán meg csodálkoznak, ha majd idővel elkezdem tárgyként kezelni őket az utálattól vezérelve... Értem én, hogy nem akar megbántani, de szerinte ezzel mennyire teszi azt?! Ha őszinte, csak néhány napig fáj, megemésztem, tanulok belőle, újrakezdem - MÁSHOGY. De ez, hogy tudom, hogy szar vagyok, csak azt nem, miért...
2018. júl. 7. 21:26
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
69%
Mi van ebben gerinctelenség? Nincs meg a szikra, magyarul nem kívánt meg férfiként. Te sem kívánsz meg minden nőt, akivel ismerkedsz, nem?
2018. júl. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
35%
Nincs kémia ennyi,vagy legyen veled sajnálatbol fddig mig nem talál jobbat. Azt meg h vkit sokadik nő ejt le és évekig nincs még honap dolga se,ott nem a nőkben kell keresni a hibát és utaláltrol beszélni. Nem bántásbol de higéniad rendben van,mert sok nőt taszit ha a férfi ugy mond ápolatlan stb.
2018. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Ti amúgy értelmezitek is, amit írtam, vagy csak osztjátok a sablonválaszokat?
2018. júl. 7. 21:36
 4/46 anonim ***** válasza:
18%
Ez is mutatja, hogy a nők kommunikációja mennyivel "fejlettebb".
2018. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
#2 Szerintem kevés nálam rendezettebb ember létezik, ha a higiéniáról van szó. Az öltözködésre is odafigyelek.
2018. júl. 7. 21:38
 6/46 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is mondta már azt férfi, hogy nincs meg a szikra, kicsit értetlenkedtem, aztán továbbmentem. Erre tényleg annyit lehet mondani, hogy nem eshet szerelembe veled minden randipartnered.

Mondjuk ettől a becummantja a pacikukit szófordulattól ledobtam a hajamat, nem csoda, ha nincs meg a kémia.

2018. júl. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
54%
Pedig vmi nem müködik ha az első randi után eltünnek..
2018. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:

Aut jelenti h ok jo volt a tali de a szemeben nem vagy ferfi

Max barat.

Mit kell ezen koakadni ?

En spec nem szeretem a tuncig pasikat

Legyen valami kis hiba mar benne

2018. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a hűvös eleganciát én se értem; egy fenti találkozó után nem érdemel annyit a férfi, hogy azt mondja neki "bocs, de inkább nem szeretném folytatni"?


A "Miért?"-re nincs válasz. Én inkább azt javaslom, hogy próbálj a "merítésen" változtatni és máshol keresgélni.

2018. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
De értettem, hogy mit akarsz. Kipróbálja, milyen, amikor öleled, csókolod, kézen fogva sétálsz vele, aztán otthon megrágja, hogy jó volt-e annyira, hogy nem bírja ki ismétlés nélkül. Ezek szerint annyira nem volt jó.
2018. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!