Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan lány aki jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány aki jól nézki edz heti 3-4x kicsit barnább börű (szolitól)?

Figyelt kérdés
És nem a 20kilós palikra vagy az ilyen kis elhizottakra bukik?nagyon gáz egyre több ilyet látok lány fullos palija meg 10es skálán 3-4 es kis vézna kisfiú

2018. szept. 7. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:
mivan? :D
2018. szept. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En ennel tobbet sportolok es latszik es a 40 kg-os vekony magas fiukra bukok kizarolag. Az edzeseimen is ilyen alkatu fiuk vannak,ott kattantam rajuk.

N

2018. szept. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egy lány vékony, még nem biztos hogy edz heti 3-4x, elég ha vékony alkatú és nem eszik rendesen. Azért izmos, mert nincs rajta zsír. Ettől függetlenül az hogy ki milyen típusú pasikra bukik, egyéni ízlés és nem alkat kérdése.
2018. szept. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szolis, és nem edzek 3-4x, de vékony vagyok és kicsit izmos. És a vézna 3-4-es pasik jönnek be.
2018. szept. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Azert szerintem enyhen szolva van kulonbseg az aerobicos vagy sulyzozos lany es a siman vekony kozott.... :D
2018. szept. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Irigykedsz, mi?
2018. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!