Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van, aki ennyire vágyik rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki ennyire vágyik rá?

Figyelt kérdés

Szexre könnyen talál partnert szinte bármelyik egészséges, ápolt, fogamzóképes korú nő, akkor is ha nem csinos. De a nők egy részének nem ez a vágya.


Szerintetek van olyan nő, aki annyira vágyik a gyengédségre, simogatásra (amatőr masszírozásra), hogy szívesen fizetne is érte?


Ti mit gondoltok? Esetleg hasonló történet/tapasztalat? Válasznál kérem korotokat, nemeteket is feltüntetni, és aki szerint buggyant vagyok, az leírhatja, hogy miért.

Ha nem meri vállalni a véleményét a lepontozás miatt, akkor írja privátban.



2018. szept. 8. 21:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Ez paradoxon. Ha fizet érte, akkor már nem azt kapja, amire végyik.
2018. szept. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem paradoxon. Nem őszinte szerelemről szólt a kérdés. ;-)
2018. szept. 8. 21:16
 3/25 anonim ***** válasza:
62%
Massszőr meg van elég. Ha arra vágynak, felkeresnek egyet, nem neked fognak írni a GYK-n.
2018. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha, tegyük fel fizetnék a szexért, az olyan férfiért lenne, aki nagyon vonzó, tökéletes testű + ezért a pénzért csak az én kielégülésem érdekli.
2018. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
29%
Fordítva ülsz a lovon. Ezekkel a dolgokkal te fizetsz a szexért (no meg pénzzel, sok pénzzel), nem neked fizetnek. Egyet jegyezz meg: a szex a világ legkeményebb valutája, és a nők birtokolják. Semmivel nem tudsz velük versenyezni.
2018. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Idős, gaudagabb nők között vannak sugar mommyk
2018. szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ennyire szexhiányosak vagytok, hogy csak arra tudtok asszociálni? Egy masszőrnek hogy tálalod, hogy cirógasson, simogasson inkább..? Tutira félreérti.
2018. szept. 8. 21:25
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Ismerek fiatal masszőr srácot, svédtől a zsírégetőig csinál mindent, erotika mentesen. De biztos vagyok benne, hogy sok nő azért is jár hozzá szívesen, mert nagyon helyes.
2018. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyengédséget, cirógatást nem lehet megvásárolni. Az éppen a lelki töltet miatt esik annyira jól... Ha valaki iránt nem érzek semmit és tudom, hogy csak a pénzemért csinálja, az engem nem elégítene ki.
2018. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

10-es. Hiszek benne, hogy meg lehet vásárolni. Vagy ha úgy tetszik; felebaráti szeretetből (ami már majdnem lelki töltetnek nevezhető) is teheti az illető, és igazából az idejét fizeted meg ;-)

Szerintem kellemes a fizikai érzet miatt lesz. Nem? De persze lehet, hogy teljesen tévedek.

2018. szept. 8. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!