Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek férfiban ugyanolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek férfiban ugyanolyan az, akinek nem kéne egy nő akinek kisgyereke van egy másik férfitól, mint nőben a vagyon hajhász gond digger?

Figyelt kérdés

Ugyanolyan felszínes, ugyanolyan elítélendő?

Mert sok olyan férfi van, amikor ha egy nőről például társkeresőn kiderül, hogy gyereke van, akkor már nem kell. Bezzeg gyerek nélkül kellett volna. Ugyanúgy sok olyan van, ha kiderül egy férfiról, hogy csóró és vagyontalan, akkor már nem kell. Bezzeg ha lenne pénze, menő kocsija, lakása, akkor már kellene.

Szerintetek ez ugyanarról a kaptafáról van? A gold diggerek férfi megfelelője a "fiatal és gyerektelen" avagy "fiatal és független" nő digger?


2018. szept. 10. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Te tényleg ennyire hülye vagy?

Azért vagyok felszínes, mert nem akarok azért gyereket nevelni, mert amikor megcsinálták, b aszott mind a kettő a védekezésre?

Vagy épp mert anyu azt gondolta, hogy majd megváltozik a barom állatja?

. Én meg legyek a balek, aki viszi a balhét?

2018. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Amikor a nőket kérdezik (itt is), összeállnának gyerekes férfivel, PONTOSAN ugyanazokat az érveket hozzák fel, hogy miért nem. Te sem akarjátok megkeseríteni az életeket egy idegen gyerekkel, akkor miért várjátok el, hogy mi megtegyük?
2018. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Senkinek nem kell gyerekes férfi,csak az vállalja be akinek nem jut jobb.
2018. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%

igen.


Az ilyen pasi milyen apa lesz? semmilyen.

2018. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Ha valakinek (kis)gyereke van, pláne ha nála van elhelyezve, akkor az a leendő párjától nagyfokú alkalmazkodást igényel a jövőben. A gyereket mindenképpen sajátjaként el kell fogadnia, szeretnie, annak ellenére, hogy nem az övé, hogy a gyereknek sosem(/először nem) ő lesz az elsődleges apafigurája, illetve az életének addigi szakaszáról lemaradt, stb.

Nem alakulhat ki a kapcsolat a "normális" sebességében. Nem az a sorrend, hogy randizás, párkapcsolat, együttélés, házasság(=örökre tartó elköteleződés), majd ezután egy gyerek, akit a kezdetektől fogva együtt nevel a pár, hanem valahol a párkapcsolati és együttélési szakaszok közt megjelenik a gyereknevelés is, ami próbára teheti a kapcsolatot. (Nevelje, ne nevelje, egyetértenek-e, szereti, elfogadja-e a gyerek stb.) Ilyen helyzetben más kiállni a párunk mellett, mintha a saját közös gyerekünk sértődik meg valamiért az egyik szülőjére.

Ezen kívül sokszor felmerül az a probléma, hogy jöjjön-e még kistestvér, van hogy már a kor is előrébb van, mire a gyerek is elfogadja a párt, emiatt elveszik a lehetőség is, így egy olyan helyzet áll elő, hogy közös nincs, csak a "másiktól". Vagy ha jön a közös, az megint feszültséget eredményezhet, leginkább a meglévő gyerekben. Röviden szólva ez egy problémás, nehezen építhető kapcsolatot eredményezhet.


Egy csóró és vagyontalan férfi esetén eleve nem mindegy, hogy milyen korban van ez. Ha feltesszük, hogy úgy csóró és vagyontalan valaki, hogy évtizedek óta dolgozik, akkor az arra enged következtetni, hogy az illető nem ambíciózus, lusta, esetleg hanyag, igénytelen, szórja a pénzt stb. Az a nyerő parti, akinek önmagában is vannak tervei, céljai, hiszen nem is valószínű, és nem is sok értelme van, ha valaki a párjától várja a megváltást ("érted majd hajtok rendesen", "majd együtt felépítjük"). Tehát a menő kocsi és a lakás nem csak két felcsillanó dollárjelet jelent a másik szemében, hanem annak az üzenete, hogy a másik éli az életét, küzd, hajt, ha kell, kitartó és értelmes életet él.


Én úgy gondolom, hogy társkeresőkön ez alapján válogatni nem felszínes, hanem praktikus. Valójában az egész társkereső maga felszínes intézmény, hiszen mit csinálsz? Pusztán egy oldalnyi szöveg és egy kép alapján eldöntöd, hogy valaki szimpatikus, vagy sem. Nincs kémia, nincs puhatolózós ismerkedés, nincs barátkozás, egy céllal vagytok fent mind a ketten, hogy párt találjatok. Ha néhány találkozás után sem történik semmi, akkor meg odébbálltok, vagy a másik esetben néhány találkozó alapján (ugyan, mit lehet megismerni azalatt a másikból?) fejest ugrotok a kapcsolatba, pusztán azért, mert nem merült még fel "nem"-faktor.

2018. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem, nem ugyanolyan. Gyerekes ferfiak is vannak.

Ferfiben is van vagyonhajhasz, tobb, mint gondolnad. Na az ugyanaz a kaptafa.


Teljesen ertheto, ha vki nem akarja mas gyereket nevelni. Nekem sem kene olyan ferfi, akinek gyereke van. Azert 35-40 felett nyilvan kicsit mas a gyerek tema, mint 30 alatt.

2018. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 a mi kapcsolatunkon csak dobtak az altalam hozott gyerekek. Mar a kapcsolat elejen nyilvanvalova valt a szandeka, hisz elfogadott minket csomagban es forszirozta az osszekoltozest, autot is ugy valasztott h elferjunk csaladilag.

Egy kezemen ossze tudom szamolni h 4 ev alatt hany vitank volt az eltero gyereknevelesi elveink miatt, rogton megtapasztalta h milyen gyerekkel az elet es megtalalta benne a sajat oromet.

Korrekt a kapcsolattartas a biologiai apaval, semmilyen feszko sincs egyik felben sem, sot,apas hetvegeken mi randizunk es meg mindig racsodalkozunk arra h milyen jo gyerekek nelkul IS.

A "nem akar beleinvesztalni mas gyerekebe" problematikat ertem es elfogadom. Ugyanugy mint azt h ha sajatot akar valaki akkor ezeken felul vallal es bizony akar ki is futhat a no a szulesi korbol.


Tehat a "nem kell mas gyereke" tipusu ferfiak legtobbjenek konkret elkepzelesei vannak az esetleges folos nyuglosesekrol mas gyerekevel v szimplan azt gondolja h majd a sajatjaval mas lesz. Pedig ezeket a fazisokat (kiveve a novel valo megismerkedesuk elotti korszakot bizony at fogja elni). A ferjem a kezdeti 2 evvel nem birt megbirkozni, mint oly sokan. Ha lesz meg gyerekunk a parommal (tervben van), szemernyi ketsegem nincs h nem fog elmenekulni egy csecsemo mellol,mert harcedzett apuka lesz akkorara.


Ami a golddiggereket illeti, penzert hazudnak szerelmet, ami szemelyisegbeli hianyossagra is utal. Csak joval magasabb az arfolyamuk mint utszeli tarsaiknak es pluszban kosztot kvartelyt is kapnak. Szerintem total mas kategoria.


A fenti ferfiaknak nincs olyan opcioja h kiprobaljak adott no gyerektelen verziojat es inkabb azt valasztjak.

2018. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát én csóró vagyok, és vagyontalan - ezért olyan nőkre hajtok akinek már van gyereke.

Ez bejött a korábbi kapcsolatomban, azért próbálom újra valahogy összehozni..

Egyébként szerintem nem lenne esélyem nőknél, de amúgy meg csak olyan kapcsolatba megyek bele ahol tényleg tudok szeretni.

Viszont én úgy álltam a gyerekhez is, mintha az enyém lenne!

Amúgy meg saját gyereket nem akarok, mert régebben drogfüggő voltam, és félek hogy a saját gyerekből csak valami baj lenne.

Szóval a kérés eléggé relatív. Saját példámból kiindulva láthatod szinte végtelen lehetőség, és okok lehetnek...

2018. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem egy kaptafa, köze nincs egymáshoz a két dolognak.

Ha valakinek csak pénz kell, az felszínes, hiszen nincsenek normális érzelmei.

Attól még nem felszínes egy férfi, mert nem akar olyan nővel kapcsolatot, akinek gyereke van.

Ez pont normális, érzelmes gondolkodás, mert ez a helyzet valóban sok probléma forrása lehet, és ezt nem mindenki szeretné átélni.

Az is normális, ha valaki egyáltalán nem szereti a gyerekeket, emiatt nem akar ilyen kapcsolatot, és ezt őszintén vállalja.

2018. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 peca1000 ***** válasza:

A gold digger csak a pénzre, vagyonra megy, akár férfi, akár nő az illető.


A gyerekkérdés az más.


Az adatlapodon legyen rajta, hogy van gyereked, és ha ráírsz egy pasira, megnézed az övét, hogy az elvárásaiban kizáró ok, vagy sem.


Ha nem, akkor ráírsz, ha igen, akkor békénhagyod.

2018. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!