Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan lányokkal ismerkedni, akik nem csak a pénzre hajtanak? Az online ismerkedés, és a munkahelyi ismerkedés sokak szerint nem jó. Az éjszakában meg szinte csak pénzéhes ribik vannak. Illetve annyira jó testem sincs.

Figyelt kérdés
2018. szept. 11. 18:26
1 2
 11/13 he84 ***** válasza:
Hát eléggé tévedsz kérdező, mert a normális nők nagy részét egyáltalán nem a pénzzel lehet levenni a lábáról. A felszínes, anyagias núket viszont igen. Van mindenféle nő bárhol, nem igaz az, hogy nincs esélyed.
2018. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az éjszakában résszel részben egyetértek, részben nem. Az igent most nem fejtem ki, a nemet viszont elmondom.


Nekem több olyan barátnőm is volt, aki rendes volt, amolyan ,,feleségnek való", nem pénzhajhász, családcentrikus, valóban a belső értékeket kereste.

Valamelyikükkel nem buliban ismerkedtem meg, de ők is megfordultak már bulikban, meg olyan szórakozóhelyen, ahová eleve sztereotípiákkal megyek be akár én is. Most azért, mert ők is voltak bulizni életükben és akár ott is találkozhattam volna velük, akkor már ők is mindenféle felszínes riherongyok?

Sőt, buliban is ismerkedtem már meg olyan lánnyal, aki nem az a bulis sztereotípia volt. Szóval, az éjszakában is ki lehet fogni. Nem ámítalak, nem ez a többség, de az sem igaz, hogy csak ribаncоk vannak a buliban.

2019. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 he84 ***** válasza:
Nagyrészt igazad van 12-es válaszoló. Valóban lehetnek néha ritka kivételek a szórakozóhelyeken és a bulikban, akik nem felszínes, nem bulis plázacicák, nem pénzéhes nők. Ám sajnos a többségük az. És nyilván lehet olyan is, aki nem szórakozóhelyen, nem buliban van és mégis egy felszínes, pénzéhes plázacica.
2019. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!