Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Budapesten, miért van ennyi...

Budapesten, miért van ennyi pénzéhes lány?

Figyelt kérdés

Miért érzem azt, hogy ha meghívom egy koktélra az úgynevezett hölgyet, akkor talán szóba áll velem, de ha már nem fizetek, akkor eltűnik.

Lehet én vagyok túl egyszerű vagy simán morális, de ez csöppet unfair vagy a helyzettel való visszaélés.

Segítenétek?

23/f



2015. márc. 20. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Máshol is vannak, nyugi :(
2015. márc. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"ha meghívom egy koktélra az úgynevezett hölgyet, akkor talán szóba áll velem, de ha már nem fizetek, akkor eltűnik."
2015. márc. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Meghivod és nem fizetsz?? Nagyon jo. Igen. Moralis vagy. Vagy immorális?????
2015. márc. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Miben segítsünk? Kalapozzuk össze neked a koktélravalót? Egyszerű, ne vidd koktélozni.
2015. márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Tulajdonképpen mit is vársz, amikor egy ismeretlen csajt meghívsz koktélra, hogy majd ő fizet?
2015. márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ne koktélozz beszélgess!
2015. márc. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szomjas majd iszik a közkútból :D
2015. márc. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha MEGHÍVOD, akkor miért várod el, hogy ő fizessen? Amúgy, vannak normális lányok is. Én például legalább az első pár randin szeretem, ha mindenki a saját részét fizeti. De még utána se igen várnám el, hogy az én számlámért a fiúnak kelljen a pénzt szórnia. 17/L
2015. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!