Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony pasiként csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony pasiként csak én érzem azt, hogy a mostani tízen/kora huszonéves korosztály látóköréből totál kiestem, mert annyira fejlettek lettek testileg?

Figyelt kérdés
25 éves fiú vagyok, 170-es magassággal és vékony alkattal. Azt vettem észre, hogy a mostani fiatal Z (késő Y) generáció annyira fejlett lett testileg, hogy totál esélytelen vagyok náluk. Szűz vagyok és anyám mindig azzal nyugtat, hogy "Majd találsz magadnak idővel egy fiatal kislánykát, ha 30 éves leszel és érett férfivé válsz". Egyrészt nőni már egy centit nem fogok és a férfias arcvonásaim az évek alatt sehogy nem akartak előjönni (értsd.: úgy nézek ki, mint egy 12 éves kisiskolás). Másrészt durva azt látni, hogy a mostani fiatal generáció gyakorlatilag minimum ugyanolyan magas, mint én, de a legtöbbje inkább ilyen 173-175 körül van és a 180 körüli csajok is elég gyakoriak. Busszal utazom és már a Hello Kitty-s táskát hordó 13-14 éves kisiskolás lányok gyűrűjében is elveszek, miközben elegáns ruhát hordva próbálom a maradék férfiasságomat menteni. Irtó megalázó ezzel szembesülni. Azt persze már rég megszoktam, hogy a fiatal fiúk is magasabbak tőlem min. fél fejjel annyi idősen. Ráadásul szinte az összes ilyen fiatal iskolás lánynak jó formás, husis popsija és melle van. Olyan mintha futószalagon gyártanák őket valami minőségi szabvány alapján. Szóval annyi esélyem sem lenne náluk, mint a +30-40-es korosztálynál, akik között jóval több "átlagmagyarnő" kaliberű 160-165 centis vékony alkatú nő van. És bele sem merek gondolni, hogyha ez az idősebb generáció is foglalt lesz vagy "kikop", akkor végleg periférián kívülre fogok szorulni a társkeresésben. Én lennék ennyire genetikai hulladék vagy ennyire eljárt felettem az idő és bánhatom, amiért nem egy - mostanában annyira magától értetődő - magas pasi-csinos feleség páros gyermekeként születtem?

2018. szept. 11. 19:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%

Amíg anyukád gügyögve simogatja a buksikád, hogy majd érett férfi válsz, addig nem vagy férfi. Hibás az önképed, a magadhoz való viszonyod.

Ezért nem vagy férfi, nem a magasságod miatt.

2018. szept. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#9: "Tudom, nem vígasztal, de valóban korábban érnek a mai lányok és egyre kevesebb férfias férfi van. És ez cseppet sem normális. Nem jó, hogy agyilag éretlen gyerekek felnőtt testet kapnak. Még felnőtt fejjel is nehéz a szexualitás, nemhogy gyerekként."

---

Hát én sajnos másképp látom. Azt én is elismerem, hogy továbbra is vannak olyan genetikailag elmaradott és testileg éretlen fiatalok, akik a számítógép/cigi/lustulás szentháromságon nőttek fel - a tipikus ecsetfejű 165 centis "SWAG-ek" - de a fiatal fiúk nagy többsége semmivel nem férfiatlanabb, mint 20-30 évvel ezelőtt, miközben az átlagmagasságuk már stabilan 180 felett van és azért rengetegen is sportolnak és figyelnek a saját fejlődésükre. Ők lesznek az a réteg, akikre majd pocskondiázni fognak a genetikai selejtek, hogy "lenyúlják előlünk a csajokat" vagy "a szűk 20%", amit itt a gyk-n előszeretettel szoktak hangoztatni. Nyilvánvaló, hogy a selejt mindig elbukik és kihal a vérvonala (pl. én), míg a genetikailag jobb minőség célba talál. Utóbbiba pedig egyre több pasi fog tartozni azzal, hogy folyamatosan nő az átlagmagasság és az életszínvonal miatt más téren is minőségibbek lesznek nemcsak a csajok (mellméret, érettség, magasság), de a pasik is (pl. nagyobb péniszméret, szebb arc generációról generációra).

2018. szept. 12. 14:33
 13/15 anonim válasza:
88%
Szedj már össze egy kis önbizalmat! Kisfiús arc, alacsonyabb termet.. És akkor mi van? Annyira felidegesített ez a kérdés.. nem is gondolnád! Első körben ne azzal foglalkozz, hogy mások hóna néznek ki vagy hogy fognak kinézni majd a jövőben, és azzal se, hogy te hogy nézel ki! Törődj a saját önértékeléseddel, és azzal hogy elfogadd magad! Ki nem ...ja le a statisztikákat, meg hogy más mit írt egy ...a áltudományos cikkben a testi fejlődésről.. ezeket a dolgokat olyan embereknek találták ki mint te! Alacsony önértékelésű, alacsony önbecsülésű embereknek! Engedd el anyukád szoknyáját és ne kérd ki inkább a véleményét ilyenekben, mert amit mondott azt borzasztó volt olvasni! Én csak sok szerencsét tudok kívánni ahoz, hogy egyszer majd mosolyogva tudj belenézni a tükörbe, elismerően nézegetve magad, na és ha ez a pillanat eljött, majd akkor lesz egy csajod! De amíg ilyen ....ságokon agyalsz addig NEM!
2018. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
*hogyan bocsi
2018. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem éppen az ilyen tetszik, a helyes arc és a 170 centis magasság. Igaz, hogy én már 40 múltam, de szerintem a fiatalabbak között is van ilyen ízlésű...
2019. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!