Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kecósítottak a szüleim. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecósítottak a szüleim. Most már megjöhetne végre az önbizalmam és önbecsülésem a társkeresésben is?

Figyelt kérdés

A szüleim vettek nekem saját lakást :P

Már most rendelkezem valamivel, amivel a legtöbb férfi soha nem fog rendelkezni: saját lakással(=vagyonnal, egzisztenciával). Rengetegen tengődnek albérletben és a legtöbbnek soha nem lesz saját lakása a jelenlegi gazdasági helyzetben, de jól van ez így. Legalább ki tudok tűnni a legtöbb férfi közül. Anyukám szerint most már tényleg megjöhet az önbizalmam is a lányok előtt, hiszem már több vagyok mint a legtöbben, pedig még 30 alatti vagyok. Szerintetek is?


2018. szept. 12. 15:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

Haha.. Hahaaaa

Párommal összesen 3 vállalkozást veszetünk, havi kb 2millió forint nettó haszonnal.

Nem egy ismerősöm él albérletben, mindnek van párja(van ahol már együtt is élnek)

A hozzáállásodat tekintve innentől majd azon rettegsz, hogy csak a kecó miatt vannak veled.

2018. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Akinek anyuci tol a pcsája alá bármit, az messze van az egzisztenciától lol.
2018. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Miota a szuleim vettek egy jatszohazat tapadnak ram a nok 3/F vallalkozo
2018. szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
És ha leég a lakásod, elveszíted az önbizalmadat?
2018. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Arra esetleg nem gondoltál hogy sok nőnek van lakása? A lányok is kaphatnak ám anyucitól/apucitól kecót! Ha még mellé nem csak kecósították hanem még "verdásították" is akkor esélytelen leszel koma!
2018. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalom az attól jön, ha valamit magad érsz el. A feneked alá tolt kecó csak lehetőség a komfortosabb életre. Nekem is toltak, hálás is vagyok érte, de az önbizalmam nem lett nagyobb. Attól lenne, ha az eszemmel, ügyességemmel, lényeglátasommal ki tudnék tűnni. Még a kinezetem az, ami valamennyire önbizalmat ad (múlót), de a kecó az nem.

40N

2018. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Oké, kidicsekedted magad, de ettől csajod nem lesz. A nők nem csípik a semmire nagypofájú embereket.
2018. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%
Van házam, autóm és vállalkozásom amit saját magán értem el egy forintot nem adtak bele a szüleim.. Emelett jól nézek ki szal van miből válogatni 27 éves vagyok.. Mit tudnal nekem mutatni amit más pasi nem?
2018. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A stílusod alapján szóba sem állnék veled,és azt gyanítom,ezzel sokan vannak még így :)

Anyuci apuci útján könnyű..

2018. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező ismét egy unatkozó tini.


Btw van barátom, akinek van lakása, életében nem volt barátnője...

2018. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!